Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma hallottam, hogy " a gonosz...

Ma hallottam, hogy " a gonosz győzelméhez elég ha a jók nem csinálnak semmit ". Szerintetek ez igaz ?

Figyelt kérdés
2021. aug. 14. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Igaz, mert a gonosz teszi a dolgát a jó pedig csak el nézi, és nem akadályozza meg ebben.
2021. aug. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom valamelyik Hitler dokut nézted ott hallottam :D...amúgy igen elég nagy igazság van benne.
2021. aug. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Nincsenek jók meg gonoszak. A saját szemszögéből nézve mindenki jó, és az ellenség mindig rossz. Még Hitler is jónak számított a saját szemszögéből nézve, és az emberei szerették. Nemcsak a fizikában van relativitás. Van bárki, aki genuine rossznak és gonosznak tartja magát, és nem ért egyet a saját elveivel?
2021. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Igaz. Manapság pedig elterjedt a "de rossz a világ, valakiakineménvagyok csináljon már valamit" gondolkodás. A jók manapság nem csinálnak semmit mert gyávák kitűnni a tömegből.
2021. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Abszolút igaz.
2021. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%

Persze, hogy igaz. Light verziója a "bűnösök közt cinkos, aki néma".


Nekem ez ezen az oldalon mindig eszembe jut, mikor egy férfi (?) kiírja, hogy erőszakoljuk halomra a nőket, és egyetlen igazi férfi sem szól annyit sem, hogy haver, menj már innen. Ebből gondolom, hogy a férfiak általában erőszakolók.

2021. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki korpa közé keveredik megeszik a disznók:)
2021. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ország sorsát vizsgáld meg, és meg van a megoldás a kérdésedre.
2021. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon szomorú!
2021. aug. 14. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!