Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet az, hogy a...

Hogyan lehet az, hogy a szüleimnek szép a hangja, csak az enyém repedtfazék?

Figyelt kérdés

Anyukám énektanár, gyönyörű, erős hangja van. Apukámnak annyira feltűnően nem extra a hangja, de kellemes hallgatni, szépen énekel, fiatalon zenekarban énekelt. Felmenők közt is nagyon sok a zenész, szép hangú.

Én meg dallamot sem tudok énekelni. Nagyon kicsi a hangterjedelmem. Egyszer felvettem magam ahogy éneklek és fájt hallgatni. Nem önbizalomhiány, anyám is megmondta.

Akkor az én hangomból nem is lehet jót kihozni?


2021. aug. 14. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mert még serdülsz, így ez változhat még.
2021. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, lány. Tehát nem mutálok.
2021. aug. 14. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

" Felmenők közt is nagyon sok a zenész, szép hangú"


Az lehet, hogy sok a szép hangú, de nem mindenki az.

Nem csak a szülők génkészletét öröklöd.

2021. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Anyukád aki énektanár, ő szerinte mennyire vagy reménytelen? Ő mit mond a hangodról, szakmailag?
2021. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát az énektechnikán lehetne javítani, mert a hamisság egy része abból adódik, de eleve gyenge hangom van.

Hiába tanított ezt-azt a légzésről, folyton úgy érzem, hogy beszorul, befeszül a torkom. Mondani lehet, hogy ne feszítsem be, de automatikusan jön. meg anyámnak nincs is rám annyi ideje, őket annyira nem érdekli, hogy nem szép a hangom.

"Lesz majd más a gyerekből"


2-es, de a nagyszüleimnek is szép hangja volt (apai ágról, anyait nem ismertem, de állítólag nekik is), távoli rokonok is mind zenészek. Nekem még a zenéhez sincs fülem. Ha nem lennék apám kiköpött mása külsőre és nem lenne rólam kép, mikor megszülettem feltételezném h örökbefogadtak XD

2021. aug. 14. 20:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Annyira ne légy elcsüggedve. A mulatós műfajhoz nem kell hogy jó hangod legyen. Fásy Zsülike meg van?
2021. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megvan, de nem szeretem a mulatóst XD amúgy nem csüggedek, már van más életcélom. Csak szeretek énekelni és jó lenne ha nem mindenki borzadna el, mikor néha rákezdek. :D
2021. aug. 14. 21:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Oké, de most baromira kíváncsivá tettél. Ha össze kellene hasonlítani a hangod egy ismert valakivel, aki szerinted borzasztóan énekel, ki lenne az? Varga Irén megvan? Esetleg ő?
2021. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezt így belőni. Eléggé vékony és gyenge hangom van, ami elég sokszor hamiskás. Mikor beszélek azt mondják, higy egérhangú vagyok. :D Nem tudnám kihez hasonlítani, rossz és kész.
2021. aug. 14. 21:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Énekelj olyankor, mikor más nem hallja. Arra tényleg nincs szükség, hogy a környezetedet terhelt a rettenetes kornyikálásoddal a förtelmes nyikorgó hangoddal.
2021. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!