Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csoportosan járó szép...

A csoportosan járó szép nők/lányok között, hogy van az, hogy egy kevésbé szép nő sincs köztük?

Figyelt kérdés

Én még nem láttam olyan, hogy lenne egy kakuktojás köztük.


Mi ennek az oka?



2021. júl. 28. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mit jelent a kevésbé szép? Csak mert én a csoportosan járó "szép" nőket mindig tök egyformának látom, stílus vagy személyiség nélkül, mindenki full ugyanolyan ruhában van, ugyanolyan sminkkel, ugyanolyan hajjal... ;)
2021. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csúnya az arca
2021. júl. 28. 09:36
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem kérdező, te rossz tévéműsort nézel.
2021. júl. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mutas már légyszívesen olyan csoportos női képet ahol van egy gülüszemű, kampós orrú kevésbé szép nő.
2021. júl. 28. 09:42
 5/10 Tevenyereggyarto ***** válasza:
59%

Az Amazing world of Gumball/ Gumball csodálatos világa már bemutatta ,hogy miért van ez:

[link]

Kb 3:30 percnél van a kérdés szempontjából lényeges rész. Lényegretörő, kikezdhetetlen érveléssel dolgozik a sorozat.

2021. júl. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
🤣mese
2021. júl. 28. 11:59
 7/10 A kérdező kommentje:
A csajok szégyellik a kirekesztést ami létezik…
2021. júl. 28. 12:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nemtom, én elég ronda vagyok, de a barátnőim mind nagyon is bejönnek a pasiknak. Akkor mi kivétel vagyunk? :D
2021. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csoportkép jöhet privátba, ha gondolod.


Szerintem nem lehetsz csúnya, mert akkor már ki lennél rekesztve.

2021. júl. 28. 15:17
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9 Nem minden nő olyan felszínes, hogy kirekessze a kevésbé szépeket. Nem lehet, hogy kedvelik, attól függetlenül, hogy ebből a szempontból kilóg közülük :)?

Én pl. nem vagyok randa, van egy barátnőm, szép, és van egy harmadik tag, aki - én nem látom csúnyának, hiszen ismerem és imádom, - de ha próbálok rá ismeretlenként nézni, akkor azt látom, hogy eszméletlen vékony (semmi betegsége, csak ilyen alkat), alacsony, nagyok a fogai, hosszúkás az arca, szemüveges... Szóval nem egy "bombanő", de a kisugárzása mégis feledteti ezeket :).

2021. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!