Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a nagyobb verébség? Ha...

Melyik a nagyobb verébség? Ha valaki randi közben a telefonját nyomkodja, vagy ha a másik nem tudja úgy megfogni az érdeklődését, hogy annak ne a telefonját kelljen nyomkodnia?

Figyelt kérdés
Bocs, de ezt nem tudtam rövidebben megfogalmazni.
2021. aug. 14. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A telefon nyomkodasa egyertelmuen paraszt huzas.
2021. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
IS-IS. Eleve a telefon babrálása nem ildomos randin, de unalmasnak lenni sem az.
2021. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Randi közben kapcsolja már ki azt a nyamvadt telefont aki nem annyira fontos ember, hogy bármikor elérhetőnek kell lennie. Ha unalmas akkor illedelmesen végigszenvedi az ember, elköszön aztán "majd hívlak".
2021. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyomkodni a telefont? Van ilyen bunkó? Ha nem tetszik a dolog, tudd le minél hamarabb, pl ne kérj desszertet. Alapvető érdeklődési körök vannak, ha ezeket megjátszod, és jól teszed fel a kérdéseket, a főfogás végére érsz seperc alatt. Senki nem írja elő, hogy te nem kérdezhetsz. De hogy valaki randi közben a mobilját nyomkodja, az tényleg paraszt dolog.
2021. aug. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kommunikációhoz két ember kell, de nem úgy, hogy az egyik löki a szöveget, a másik meg várja, hogy mikor fogja meg annyira az érdeklődését, hogy úgy akarjon vele ösztönösen és önfeledten kommunikálni, hogy azt észre se vegye, ha pedig ez nem történik meg, akkor nyomkodja a telefonját. Sajnos vannak ilyen sérült posztegoisták.
2021. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na es az milyen, aki elso szex elott toltot ker, es elvezes utan bukik a telefonjara? Jartam igy, de repult is. Igaz, a fickoban volt kisebbsegi komplexus, de azert a tahosagot tultolta. Hogy miert fekudtem le vele? Mert ki voltam ehezve, es o volt a dontobe jutott.
2021. aug. 15. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy hosszabb, bejáratott kapcsolatban, ahol ismerjük a másikat annyira, hogy tudjuk, milyen téma nem érdekli, még azt mondom, hogy megértem, hogy vki elkezdi a telefonját nyomkodni, ha a másik annyiba nem veszi, hogy órákig pofázik vmiről, amiről tudja, hogy azt a másik nem érti mondjuk vagy tele van vele a hócipője, főleg ha nagyobb társaságban is történik ez a dolog.

De azért egy randin, ahol nem ismerjük egymást... azért ott bunkóság a telefont elővenni. Nem bűn unalmasnak lenni vagy érdektelen témáról beszélni (kivéve mondjuk, ha a másik akarna beszélni, de nem hagyja szóhoz jutni a dumagép) - és ilyenkor a másik is mondhatja, hogy bocsi, de ez a téma engem untat / nem érdekel.

2021. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az első esetben is elég gáz. A másik embert alázzák vele nyilvánosan.
2021. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!