Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az miért van, hogy amelyik...

Az miért van, hogy amelyik lány messze él tőlem is nagyobb érdeklődést mutat, mint amelyik mondjuk csak pár utcányira vagy egy városnyira van tőlem?

Figyelt kérdés
Fura, mert valamiért folyton ezt tapasztalom, például havrommal ismekedtünk két lánnyal és ott is, kiderült a lányok 70kilométerre vannak és máris nagyob érdeklődést mutatot az egyik felém, míg a környékbeli lányok meg többnyire lekoptatnak.
2013. szept. 8. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem ismerik a valós énedet :D?
2013. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rám is minden távolabbi lány azt mondja h jól nézek ki, meg akar ismerni vagy rám is írnak, bezzeg a környékbeli nők meg még oda is megyek nem valami sok érdeklődést mutatnak, nagyon arrogánsak :D
2013. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most nyáron is például csak egy szem környékbei lány volt hajlandó talizni velem és tök jól éreztük magunkat, meg is csókoltam, nem ellenkezett, szóval van csak nagyon ritka, de nem értem miért vevőbbek ráma távol élő lányok, közülök most is van több is, aki jána már velem meg küldözgetnek fehérneműs képeket is magukról például, mert hogy én belém szerelmese lett meg ilyeneket írnak. De itt a környéken meg, tényleg nagyon sokat kell kínlódni, hogy találjak egy lányt, aki hajlandó egyáltalán ismerkedni is velem vagy eljönni egy rendes találkára. Eléggé lehangoló ez, kezdem úgy érezni, hogy ronda vagyok, fogy az önbizalmam.
2013. szept. 8. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:
akik távolabb laknak és szökőévente 2x látnak azok nem tudják milyen vagy igazából, láttak pl 2x akkor jó benyomást keltettél és ez maradt mwg bennük, de mások mondjuk akik kb minden nap látnak, látják hogy köpködsz az utcán vagy ismerik a tahó éned, ilyesmik:D
2013. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es, pont az a baj, hogy szerintem túlságosan is rendes fiú vagyok, meg gátlásos...
2013. szept. 8. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!