Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet fejleszteni a...

Hogyan lehet fejleszteni a női önbizalmat?

Figyelt kérdés

Amit csak lehet, azt megteszem a külsőmért: sok sport, bőr-és hajápolás, vitaminok, smink, nőies öltözködés. Elégedett is vagyok egyébként magammal, és mindig is pozitív visszajelzéseket kaptam a külsőmre, férfiaktól és nőktől is.


Ugyanakkor még sincs önbizalmam. :( Pl. vannak dolgok, amiket szívesen megváltoztatnék magamon, pl. nem szeretem, hogy körte alkatom van, hogy töredezős a hajam, mindig száraz a sarkam, eléggé szőrösödök, stb. És amikor látok egy olyan lányt, aki nem küzd ezekkel a dolgokkal, amikkel én, mindig egyből irigy leszek, hogy milyen jó neki.

Aztán párkapcsolatban is előjön ez sajnos, mindig annyira féltékeny vagyok minden csinosabb lányra, hogy a barátomnak biztos tetszik, hogy inkább vele akarna lenni, stb. Ha esetleg véletlenül nem bókol épp (bókolós típus amúgy), akkor is elbizonytalanodom egyből, hogy nem tetszik neki biztos ez a ruha/frizura.


Hogyan lehetne ezen változtatni?


25N


2021. aug. 15. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb probléma az, hogy te nem önmagadnak, hanem mindig másnak akarsz megfelelni, így senkinek sem felesz meg. Gondold át a következőt:

Van egy valaki, akinek Mercije van. Egy kívülálló azt gondolja róla, hogy milyen szuper az élete, stb. Holott nem tudhatja, hogy az a Mercis valójában egy magányos-, de ugyanolyan ember, mint bárki más. Tehát ne legyen nagy elvárásaid úgy, hogy mást szemelsz ki magadnak pl.-nak, hanem magadnak állíts fel egy fontossági sorrendet, milyen is akarsz/tudsz lenni a saját személyiséged segítségével.

2021. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Miss Endzsi ***** válasza:
79%
Az a lány, meg más problémákkal küzd. Mondjuk C-s mellekre vágyik, vagy szeretne vastagabb lenni.
2021. aug. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek soha nem lesz önbizalmuk a túlagyalós kattogásuk miatt. Nincs olyan h vki magabiztos és mellette aggódik. Vagy egyik vagy másik.
2021. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nőj fel, keress valami háromműszakos gyári melót, máris kevésbé fog a körte alakot érdekelni
2021. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 elistvan ***** válasza:
54%
nagyon egyszerű. Nem kell másokkal foglalkozni. Az élet pozitív dolgaira kell koncentrálni. Mert ha belegondolsz lehet, hogy neked ilyen problémáid vannak de a kérdés relatív mert rosszabb is lehetne. Élhetnél mélyszegényszégben, hogy nem lenne víz a lakásban és neked kellene húzni a kútból vagy vödörveb hozni az utca másik feléről és nem tudnál mondjuk fürdeni. A külsőségek pedig megint más dolog. Az csak a látszat. lehet valakinek márkás ruhája, jó kocsija (hitelből mert az ugye nincs ráírva) ha személyesigileg sz*r alak. Az a baj, hogy mindenki a külsőségekkel van elfoglalva. Milyen telefonod, kocsid van stb...
2021. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!