Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az önbizalmat...

Hogy lehet az önbizalmat fejleszteni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 6. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél olyan ruhákat, amiben jól érzed magad, és csinosnak érzed magad. Ez már dob valamit kezdésnek. Aztán kezdj el pozitivan gondolkodni, láss mindent optimistán. A tükör előtt próbálj magadak beszélni, hogy milyen jó vagy, sok mindent tudsz, és mikre vagy képes!

Kezdésnek talán elég :)

22 L

2016. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, illetve ha sokat adsz mások véleményére, ezt nem szabad tovább! Próbálj magabiztos lenni mindig, még ha utcán is mész, és ne adj mások véleményére meg hogy mit gondolnak rólad
2016. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MZ.per.X ***** válasza:

Sokat segít ha olyan emberek között vagy, akik jó haverok/kollégák.


Nekem pl egyetemen a béka segge alatt volt az önbizalmam, egész nap otthon ültem, csináltam amit kell, plusz még a tanárok is kb megaláznak. Mióta dolgozok, emberek között vagyok, jók a kollégák, ha egész nap jó a hangulatod, az rengeteget dob a megítéléseden.


Na meg akár fiú vagy, akár lány, sportolj, formáld a tested. A külsőségek világában élünk, ismerek olyan csajt aki arcra nem túl szép, de a segge olyan, hogy mindenki utána fordul. De fiúként is pozitívabb visszajelzést kapsz ha kicsit sportosabb alakod van, vagy konkrétan sportolsz valamit, mintha egy kilométerről süt rólad hogy "couch potato" vagy.


Mindig mondják hogy magadnak felelj meg, ne mások véleményére adj, de sajnos leginkább az segít ha mások is pozitívan ítélnek meg.

2016. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Igazából én majdnem teljesen elégedett vagyok magammal, és másoktól is sokszor megkapom, hogy modellkednem kellene. Viszont a bókokat nem bírom elviselni, kellemetlenül érzem magam tőle, meg ha fényképeznek/fényképen látom magam
2016. jún. 9. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!