Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudom fejleszteni a...

Hogyan tudom fejleszteni a koncentrációmat? Figyelmemet? önbizalmam növelését?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy nagyon figyelemzavaros vagyok és ez nagyon rossz, ugyanis tanulóvezető vagyok és iszonyatosan figyelmetlen vagyok,főleg a táblákat nem veszem észre,de ugyanez van tanórákon mikor beszél a tanár képtelen vagyok egy dologra odafigyelni,mindig máson jár az eszem, ezt szeretném lehet leghamarabb kijavítani,fejleszteni ,hogy tudjak egyhelyre összpontosítani, kérem segítsetek nagyon fontos lenne


meg azt is hogy legyen önbizalmam,mert osztálytársak előtt meg akiket ismerek nagyon közelről teljesen laza vagyok,de amikor komoly dolgokról beszélünk meg sem merek szólalni, kérem segítsetek!!



2014. okt. 21. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenkép próbálj lazítani, érezd jól magadna bőrödben és próbálj koncentrálni. Akár meg is kérhetsz valakit, hogy egy film első perceiből állítson neked össze egy kérdőívet (persze, miután megnézted a filmet), ahol a nem lényeges dolgokat kell megfigyelned és válaszolni. Ha havonta párszor csinálsz egy ilyet, vagy leülsz és olvasol, akkor szerintem érezhető lesz majd az eredmény.
2014. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!