Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyiket lenne érdemes választ...

Melyiket lenne érdemes választani?(nincs wc)

Figyelt kérdés

Előre is elnézést a kérdésért, de érdekelne, hogy mit tennétek olyan helyzetben amikor WC nincs a közelben, de nincs mese wczni kell kettes számút.


Visszatartás megoldás nincs, már elérted a határaid.



2021. aug. 15. 21:10
A kérdező szavazást indított:
Bele a gatyába
Nem érdekel kilátja, de a gatyám nem koszolom össze.
36 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ebben az esetben wc-znék, ahol vagyok, de a lehető legfélreesőbb helyen. Ha meglátnak, elmondanám, hogy rosszul vagyok, nem tudtam mit csinálni. Nem szép látvány, de a legtöbben biztosan megértenék ilyen esetben.
2021. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Amelyiket akarod. Nem óvodában vagy.
2021. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha tudnám előre,hogy ilyen lesz,húznék fel pelenkát😄
2021. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Ami olyan, annál a gatyád sincs időd lehúzni. A többinél meg van időd keresni egy helyet.
2021. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Nekem volt ilyen, elindultam egy pláza irányába hogy majd ott wczek, de útközben le kellett szallnom a villamosrol. Átfutottam a zebrán es egy bokorba elvégeztem a dolgot. Inkabb ez, minthogy a gatyam legyen olyan. Max lat par ember aki sose fog ram emlékezni vagy latni ujra
2021. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
2. megoldás. Annak ilyenkor könnyebb, akinek (sajnos) inkontinenciája van.
2021. aug. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Nekem volt ilyen esetem. Eleg durvak voltak a korulmenyek, mert pont sorban alltam az utlevelemert ( abban az idoben meg kellett az utlevel). Akkora sor volt, hogy meg a bejarati ajto elott is alltak az emberek. Egyreszt reggel koran a kozvece sem volt nyitva meg, masreszt tudtam jol, hogy ha elmegyek keresgelni a varos kozeppontjaban ( ahol bokrok sincsenek ) valami alkalmas helyet, akkor aznap mar nem kerulol sorba, s nekem kellett masnapra mindenkepp az utlevel, mert kulfoldre kellett menjek. Sok valasztasom nem volt. Korbeneztem a teremben es merlegeltem a helyzetet. A helyiseg tele volt agyonparfumozott emberekkel. Mindezt latba vetve arra gondoltam, hogy nem fog erzodni a rengeteg parfumtol, es mivel nagy volt a tomeg, ugysem fogjak tudni pontosan honnan jon. Nem kivanom senkinek sem azt a napot. Meg evekkel kesobb is ereztem a pzsiches elmeny maradvanyait.
2021. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább valahová, akkor legrosszabb esetben az látja aki arra jár de ha a gatyába akkor az összes többi ember akivel haza felé találkozol.


Két rossz közül inkább a valahová. :D

2021. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!