Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmát érdemes választ...

Milyen szakmát érdemes választanom, ha nincs semmi kézügyességem, általánosban megbuktam rajzból, ha kalapáccsal kell ütni valamire, biztosan az ujjamat találom el stb?

Figyelt kérdés

Abban vagyok jó,ha valami mázsás dolgot meg kell emelni.De amihez egy minimális kézügyesség,precizitás kell,az nem megy.

Általában minden tönkremegy amihez hozzányúlok,múltkor az olló is széttörött a kezemben.



2019. jan. 17. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kockázatelemző.
2019. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megadtad a választ. Rakodómunkás.
2019. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De valami olyat amihez tanulni is kell meg keresni is lehet vele.Egy rakodómunkásnak minimálbért adnak
2019. jan. 17. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Ha amúgy is meg lehet belőle élni, akkor minek tanulni?

Törekedj arra, hogy Magyarország legerősebb embere legyél és fellépésekkel keress pénzt.

Aztán a végén meg majd a tévében sztorizgatsz sok pénzért, hogy "- Tibikém, én a micsodámmal el tudok húzni egy kamiont. - Gratulálok! - Na de elTOLNI, egy gyufásdobozt SE..."

2019. jan. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erősemberkedésből nem lehet megélni Magyarországon.A versenyeken meg felképéseken nem fizetnek,a sportolónak kell fizetni a nevezési díjat is,hogy indulhasson egy versenyen
2019. jan. 17. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!