Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Várjátok az őszt? Végre nem...

Várjátok az őszt? Végre nem kell nyomorogni a Balatonon és a zsúfolt kirándulóhelyeken, és remélem a 40 foknak is vége lesz!!

Figyelt kérdés
Nem tudom, de nekem nincs az a pénz, hogy én ilyenkor idiótábbnál idiótább emberekkel harcoljak egy törölközőnyi helyért valamelyik strandon vagy 1 órát álljak sorba egy lángosért. Végre lehet magányosan sétálgatni. Utálom az összes embert a családomon kívül. Ti is így vagytok vele?

2021. aug. 16. 13:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Várom az őszt, nem szeretem a nyarat. Viszont az gáz, hogy csak azért haragszol emberekre, mert családban élnek, és kirándulni járnak. Magaddal szemben nem vagy fair.
2021. aug. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Azért haragszik, mert ők boldogok, ez meg csak egy depis nyomorult. :D

Majd felköti magát és meg van oldva.

2021. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
11 vagyok. Utolsó te sem vagy különb a kérdezőnél, csak úgy szólok. Amilyen stílusban írsz, mint egy elmebeteg fogyatékos. Tökömet lehet ennyire felhúzni magad egy kérdésen. Oszt te mondogatod itt, hogy "nem vagy normalis" hát neked is kellene egy sürgős pszichiátriai konzilium.
2021. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagyon várom. :)
2021. aug. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Annyiban várom, hogy nem feltétlen lesznek a vonatok fullosan teli, pl.: cangásokkal. Annyiban nem várom, hogy előkerülnek a nőknél a zoknik, a nagy cipők...
2021. aug. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
43%

Igazad van. Én is gyűlölöm a vízparton sivítva üvöltöző Dündűrkéket, meg a szandálos-hordkendős szüleiket. Amikor Dündűrke véletlen a pokrócomra, vagy a nyakamba ejti a sajtos-tejfölös lángost, vagy engem talál el a labdájával. Persze megy a nyígás, ha ilyenkor lehúzok egy taslit Dündűrkének, utána meg ha felszólamlik, apukának is.

Inkább barangolok a Bükkben, bár nem egyedül. hanem a párommal. Az év minden szakában.

2021. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!