Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Várjátok az őszt? Végre nem...

Várjátok az őszt? Végre nem kell nyomorogni a Balatonon és a zsúfolt kirándulóhelyeken, és remélem a 40 foknak is vége lesz!!

Figyelt kérdés
Nem tudom, de nekem nincs az a pénz, hogy én ilyenkor idiótábbnál idiótább emberekkel harcoljak egy törölközőnyi helyért valamelyik strandon vagy 1 órát álljak sorba egy lángosért. Végre lehet magányosan sétálgatni. Utálom az összes embert a családomon kívül. Ti is így vagytok vele?

2021. aug. 16. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Így vagyok vele, de én még a családomat is utálom. Nekem mindegy, hogy meleg van, télen meg a hidegért panaszkodnánk úgyis. Én nem megyek a Balatonra sem, meg semmilyen fürdős helyre, szégyellem a túl nagy melleim, így nem mutogatom magam többet. Pedig igazán jól esne csobbanni, de úgy vagyok vele, hogy nem és kész. Csődöt mondott a fogyókúrám, így pusztulok itthon.
2021. aug. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem, én a családomat utálom, a többi emberrel nincs bajom.
2021. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Engem csak a nap zavar. Menekülök előle, mert nem akarom kinyírni a bőröm és a meleg miatt beöltözni is kín. Az embereknek örülök, amíg nen üvölt a gyerek a fülembe
2021. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%

Nem, én szeretem az embereket. Bármikor mentünk a Balatonra, sosem volt akkora tumultus, amiről beszélsz. Finom lángos és hekk, langyos Balaton, vízibiciklizés és labdázás a haverokkal. A legjobb időszak.

Idén már a családdal mentünk le, nagyon élvezte mindenki. Mivel szinte mindegyik strand fizetős lett, ezért már jobban is karban vannak tartva és több szolgáltatás van.

Szeptemberben már nehéz kifogni olyan időszakot, amikor még meleg is van és a víz sem hűlt le. Akkor wellnessbe megyünk.

2021. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
15%

A meleg a legjobb dolog, ami történhet az időjárással. Meleg best. A hideg ótvar, rühellem a telet, rohadjon meg, semmi értelme, csak szétfagy a valagam. A meleg viszont legjobb dolog ever.


Én szerencsére nem Magyarországon élek, szóval én nem a Balatonra mászkálok, hanem szebb tavakra, ahova korán reggel megyek, így akkor még nincs senki vagy csak nagyon kevesen. Legjobb. 😁 10/10. Nyár best. A tavasz és ősz is jó, de azoknak más a feelingjük.

2021. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én is nagyon-nagyon utálom az embereket, de sajnos mindenhol tömegnyomor van. Ha olyan helyre megyek, ahova nagyon el szeretnék már jutni és megéri megnézni a tömegnyomor ellenére, akkor az élmény érzése erősebb bennem és elnyomódik a kellemetlenség. Egyébként bizony sokszor előnyben részesítem az üresebb, embermentesebb helyeket.


Amúgy nagyon nem bírom a meleget és az aktív kikapcsolódási formákat kedvelem, így várnám az őszt, csak sajnos kezdődik a félév estin, rosszabb esetben jelenléti oktatással. :/

2021. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%

Fogj kezet ezzel a kérdezővel: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1130..


A depresszív viselkedéseddel és emberutálalatoddal keress fel egy pszichológust.


Én szeretem a nyarat, a strandot, a meleg. Nem cserélném el egy őszi, depresszív, esős, szeles időre.


De remélem egyesek képesek megérteni, hogy különbözőek vagyunk.

2021. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Várom, nem szeretem a nyarat.
2021. aug. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát pedig csak jöjjön a hűvös ősz, szakadjon az eső. Legalább nem kell boldogabb áll boldogabb kölkös családokat látnom a kirándulóhelyeken, akiknek az égvilágon semmi problémájuk sincs!!
2021. aug. 16. 15:14
 10/16 anonim ***** válasza:
15%

Mondom, hogy fordulj pszichológushoz, mert komoly problémáid vannak. Ez látszik a megnyilvánulásaidból is.


Rettenetesen irigy is vagy. Gondolom, te ilyet nem éltél át, ezért most vadidegen emberektől sajnálod a boldogságot, csak mert te nem kaptad meg ugyanezt.

2021. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!