Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megmagyarázod, magyarázkodsz...

Megmagyarázod, magyarázkodsz valami miatt a külsőddel kapcsolatban ha beszólnak rá? Vagy inkább nem reagálod le mert a te döntésed hogy nézel ki?

Figyelt kérdés

Van tetoválásom, volt plasztikai műtétem több is, edzek, van műszempillám.

Ezeket a dolgokat a családom / hozzám közel álló emberek többsége sem tudják sajnos szó nélkül hagyni.

Hogyan lehet ezt lereagálni hogy a közvetlen környezeted sem tudja elfogadni a döntéseidet a külsőddel kapcsolatban sem?

Nem vittem túlzásba semmit viszont én így érzem jobban magam, de ha valami szóba kerül ami van rajtam is biztos megjegyzik, hogy ezek mire jók nekem. Eléggé zavar, hogy a szeretteim sem tudják elfogadni, hogy ez vagyok én, 24 éves vagyok



2021. aug. 16. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Hú az ilyen úgy fel tud idegesíteni.

Általában visszaszólok valamit, legyen szó bárkiről is, bár a visszaszólás mértéke függ attól, hogy kihez beszélek.

Azt, hogy "ha nekem ekkora orrom/fülem/fejem lenne mint neked, én nem mások kinézetével foglalkoznék" vagy "azért nézegetsz, mert anyád nem állt reggel kötélnek?" nyilván nem mondom pl nagymamámnak, de neki sem hagyom szó nélkül a dolgot.


Meg kell nekik mondani, hogy nem élvezed az ilyen kommenteket, ha meg nem fogadják el, akkor el kell érni, hogy ne akarjanak kommentelni.


Amúgy meg ne vedd magadra; úgy általában a magyar népnek mindene a külsőség. Isten óvjon, ha el mersz térni bármiben az átlagtól.

2021. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%

Ezeket olyan nők csinálják általában akik erotikus munkával szedik meg magukat, ez tény. Hiába a magyarázat hogy ez a divat, de akinek már műttetnie kell magát az nem egészséges gondolkodás.

A tetoválás is olyan hogy a legtöbb embernek még jobban rontja a megítélését, aminek nincs mondanivalója annak nincs keresnivaló a bőrön, komolytalan.

Ha családapa volnék én is megkérdezném a gyereket hogy miért jó k____ak kinézni?

2021. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én általában meg se hallgatom az ilyet, egyik fülemen be a másikon ki. Az én életem nem az övék.
2021. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magyarázni semmit. Csinász még egyet és az lesz a válasz.
2021. aug. 17. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
93%
Magyarázkodni nem szoktam, ha valaki érdeklődik, hogy pl. miért kék a hajam, mit ábrázolnak a tetkóim, akkor elmondom de az ilyen "mire jó ez" dolgokat legtöbbször le se reagálom.
2021. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Magát minősíti, aki arra izgul fel szexuálisan, ha másokat próbál sértegetni. Sorsukra szoktam hagyni az ilyeneket, aztán megdohogják magukkal a maguknak gyártott "problémát"!
2021. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én műszempillát akarok most. Annyira ne vagyok sminkes, egyáltalán nem kéne ki magam, de úgy vagyok vele, hogy ha már nem sminkelem agyonra magam, legalább a szempillám emelje ki a szemem, legalább az dobjon fel.


Ha valaki azt mondja, hogy a szempillád mű vagy "mű babává tesz"... Miért, a smink eredeti?! A sminkkel sem a valódi külsejét mutatja az ember, szerintem már a műszempilla is sminknek számít, hiszen az feldobja az egész arcod. Én ragasztott pillát szeretnék, de most kinek mi jön be.


Tetkóm nincs, mondjuk azt nem is szeretnék, de kinek mi köze hozzá, hogy mit raksz magadra?! Jól érzed magad a bőrödbe? Az a lényeg...

2021. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Megmagyarázom, ha értelmét látom elmagyarázni, de nem magyarázkodom.

Ha allandóan ezt emlegetik, az piszkatúra arra azt felelném ügyes vagy hogy észrevetted.

Ha rákerdez mire jó, szwrintem ez a korrekt válasz: Arra jó, hogy azt tegyem, amit akarok tenni, és ne mást.

2021. aug. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Ezért örülök, hogy nekem nincs szükségem ilyen dolgokra, hogy jól nezzek ki. Így is kapom a kéretlen megjegyzéseket,amik megviselnek, nem még ha ratennek tíz lapáttal. Most akkor megnyugtat valahol, hogy akkor az ilyen nőket is ekézik, a saját családjuk is ezek szerint. Ezek szerint nem annyira ferde a világ. Ja, közlöm hogy én is edzek meg sminkelek, de semmi túlzás.
2021. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!