Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az a férfi, aki...

Szerintetek az a férfi, aki nem tud bosszút állni vagy szükség esetén elégtételt venni, az gyenge ember?

Figyelt kérdés
Szerintem mindkét nem az olyan férfit tiszteli, akinek vannak "karmai és agyarai", csak nem használja őket, ahogy Jordan Peterson mondja.
2021. aug. 17. 00:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Aki bosszut all, az egy csuszomaszo.
2021. aug. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem az a gyenge ember, - nemtől függetlenül - akinek bosszút kell állnia vagy elégtételt vennie, ahhoz, hogy helyreálljon a sértett önbecsülése.
2021. aug. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
A bosszú a gyengeség jele.
2021. aug. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%

Nem azért de szerintem mindenki életében kéne kb 1-5 év, amikor teljesen elszakadt a médiától. Nem kell se film, se sorozat, se regény, se közösségi média, maximum hírműsorok.


A való élet nem a Rambo és nem is a Holtodiglan. Felnőtt emberként bosszút forralni mások ellen baromi gáz. Ha valaki rosszul bánik veled, akkor jogod van megvedeni magad a szituációhoz mérten, aztán pedig eltávolodsz az illetőtől, hiszen ő nyilván nem olyan, akit magas mellett akarsz tudni. És ennyi. Éled tovább az életed.

Nem kell sötét szobákban terveket szövögetned ellene, mint valami jenki thriller főszereplője.

2021. aug. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Pedig igaza van a kerdezonek. Ezek a gyavak kifogasai.
2021. aug. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Annyi, de annyi ostoba filmet láttam a bosszú témakörben, de egy volt, ami borzalmasan megfogott. Amikor a fiú baseball ütövel szétveri a két szervkereskedőt, akik ép dugják az altatás alatt lévő lányt és és dugás közben éri a súlyos baseball ütés... élvezet nézni, hogy a mocsadékok megfizetnek.


"A főszereplő egy fiatal, süketnéma fiú, aki vesebeteg nővére számára próbál pénzt gyűjteni az új szervre, de mivel a szervkereskedők csúnyán átverik őt, így kétségbeesett lépésként elrabolja volt főnöke lányát, ám ezzel az akcióval bosszúállások megállíthatatlan láncolatát indítja el. A bosszú ura a pár éve virágzó dél-koreai filmgyártás egyik legjobb darabja, ami a megtekintése közben komoly erőfeszítéseket igényel a néző részéről, de ha egyszer rászántuk magunkat, akkor páratlanul megrázó élményben lesz részünk. A bosszú ura nem akciófilm, így itt minden késlendítésnek vagy ütésnek irtózatos ereje van. Park nyersen, realistán mindent megmutat, és nem fordítja el a kamerát még a legkegyetlenebb pillanatokban sem."


Mr. Vengeance – A bosszú ura

2002. ‧ Thriller/Filmdráma ‧ 2 ó 9 p

2021. aug. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%
Bosszú alatt nem gyilkosságra gondol a kérdező
2021. aug. 17. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
És igen, jó ha az ember meg tudja védeni magát, ha pl megtámadják. Engednéd egy szemétládának, hogy megverjen, ekkora csicska vagy?
2021. aug. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Elég gáz a gondolkodásod, Kérdező, ez felér egy xarkeveréssel. Legyen akkor a tanárod a miniszterelnök, attól ilyet sokat tanulhatnál...
2021. aug. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem eddig a "negtív bosszú" vált be. Én nem akadályozok senkit, meg nem fogok szarakodni velük, viszont a segítséget megvonom tőlük, és csak hátradőlve nézem, ahogy szenvednek. Munkahelyen a legmenőbb, ott sokkal jobban kijön egy stresszes helyzet.
2021. aug. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!