Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Engem miért akar mindenki...

Engem miért akar mindenki átverni?

Figyelt kérdés
akármiről legyen is szó engem az emberi kapcsolatokban elsőránézésre alsóbbrendűnek gondolnak és mindig át akarnak verni
2021. aug. 17. 10:20
 1/8 Prokopf ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik, hogy az udvariasság, vagy túlzott kedvesség egyenlő a gyengeséggel.
2021. aug. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
a butakat atverik ne hyxad magad atverni
2021. aug. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
madárnak néznek
2021. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és miért néznek madárnak?
2021. aug. 17. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mi nem tudjuk, hogy miért néznek annak, mert nem ismerünk téged.
2021. aug. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg nemet mondani bizonyos helyzetekben, állj ki magadért, tehát ne hagyd magad.
2021. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Ismerős. Túl jóindulatú vagy, stb.
2021. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%

A stílusod olyan ami kihasználásra ösztönzi az embereket, meg kell értened, hogy mindenki saját magát helyezi az előtérbe az életben, aki nem annak előbb utóbb mentális problémái lesznek, ez egy nehéz és furcsa út amit ez miatt be kell járni, de én nekem csak ez működött és már kezdem látni a fényt az alagút végén


A társfüggőség mint jelenségbe is beleolvashatnál, rámutathat pár érdekes dologra


Én kb 5-10 év alatt raktam össze magamnak mi a problémám a világgal és másokkal és rájöttem, hogy rosszul vagyok bekötve és nagyon mélyről gyökerezik ez a rosszul bekötöttség úgyhogy mióta felébredtem végre elkezdett haladni előre az életem és sa gondolkodásom egészen kellemesen megváltozott


Kb mint egy belső gyomírtás

2021. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!