Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nálam szakad el a cérna,...

Csak nálam szakad el a cérna, ha valaki nem tud helyesen írni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen úgy érzem, mintha valami rosszat tett volna ellenem, csalódok benne és még a pumpa is felmegy, hogy alapvető szavakat egyes (egyébként élőben tök értelmesnek tűnő) emberek képtelenek leírni helyesen. Ti hogy vagytok ezzel?

2021. aug. 18. 17:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elírás teljesen más.
2021. aug. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A válaszolók 80%a félreértette a kérdést. Nem ékezetekről beszélek vagy arról, hogy valaki teljesen nyilvánvalóan mellégépelt egy betűnek. Olyan megesik, bár egy hivatalos emailban szerintem az se legyen, tessék átnézni, de chat során abszolút belefér. Hanem amikor látod, hogy következetesen rosszul ír bizonyos szavakat.
2021. aug. 24. 12:30
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
Ezen az oldalon nagyon szeretik mentegetni magukat az emberek, jaj telóról írtam, jaj autocorrect stb. Ezek mind hülye kifogások. Ha valaki helyesen akar írni, az helyesen fog. A másik meg, hogy az elgépelés rohadtul nem helyesírási hiba, ezt nem tudom, miért nem fogjátok fel végre, egyértelműen látszik, hogy valaki félregépel vagy ostoba és nem tudja, hogy pl. az otthon két t.
2021. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13ast mi a búbánatért kell lepontozni? Baromira igaza, a számból vette ki a szót.
2021. aug. 24. 20:10
 15/16 A kérdező kommentje:
Na tessék, el is írtam, kihagytam egy szót. :D *igaza van
2021. aug. 24. 20:11
 16/16 anonim ***** válasza:
58%

Gondolom fájt nekik az igazság :)

13as voltam.

2021. aug. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!