Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Történt velem egy eszméletlen...

KrnFx kérdése:

Történt velem egy eszméletlen dolog! Ez mit jelképezne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az éjszaka nem tudtam aludni. Lehúnytam a szemem amikor minden fehér lett, majd egy templomban voltam amikor láttam oldalról jézust. Eközben egy férfi hang beszélt hozzám magyarázta hogy jézus mit tett ilyenkor-olyankor. Már nem emlékszem a lényegére. Amikor abbahagyta, akkor megint munden fehér lett majd felkeltem és a jobb fülemben halottam egy hangos furulya 3-4 másodperces hangokat...

Erre még most is emlékszem.

Ez most mit jelképezne? Jézus akart neke valamit ezzel üzenni?



2013. márc. 2. 06:57
 1/6 Egy Wiwee válasza:
37%
Szerintem ez csak egy álom!! XDXDXDXD
2013. márc. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy üzenet, hogy Veled van és segít.
2013. márc. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon leesett a vérnyomásod, és hallucináltál, vagy álmodtál, vagy Jézus akart valamit üzenni.

Választhatsz! :D

2013. márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
velem volt már olyan,hogy azt álmodtam hogy felvagyok de nem ez is ilyen lehet.
2013. márc. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

És mit tett "ilyenkor meg olyankor"?


Foglalkoztatott mostanában az a kérdés, hogy létezik e Isten? Vagy hívő vagy?

Ha gondolod irhatsz privit is.

2013. márc. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem van 1 elméletem...amit leírtál az naon hasonlított egy miséhez vagy ehhez hasonlóhoz (nem kellett misén részt venned hogy ilyet álmodj..a tudatalatti kivehette ezt a képet akár a tv-ből is)

Csak gondolj be: fehérség=a templom falai belülről...jézus=jézus szobor valahol a teremben (minden templomban van 1 ) férfi hang=nyilván a plébános úr szavai ...hangos furulya= ebben nem vok biztos de lehet hogy a harang szólama csak éppen visszhangozva és eltorzulva...

Az hogy jelképeznek-e valamit azt nem tudom (én ateista vagyok) ,de ha úgy gondolod legyen ez az oka hogy ezentúl jobb életet élj (ha eddig nem azt éltél volna) :)

2013. ápr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!