Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Börtönbeli szexuális erőszakot...

Börtönbeli szexuális erőszakot büntetlen emberek honnan ismerik?

Figyelt kérdés

Ha börtönnel, bűncselekménnyel kapcsolatos téma van a köztudatban, akkor azonnal tömegesen jönnek a megnyilvánulások, hogy "na majd benn megtudja", "ott igazi férfiakkal találkozik", "bejáratják majd a seggét" stb.


Szinte biztosra veszem ezek a hozzászólók egyike sem volt még börtönben.


Írd le a véleményed vagy a személyes tapasztalatod a témával kapcsolatban!


DE a válaszhoz mindenképpen írd le voltál e valaha börtönben vagy soha+



2021. aug. 19. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem voltam börtönben de úgy tudom hogy ha ő maga nem is vallja be a többi fogolynak akkor az őrök úgyis kiszivárogtatják odabent hogy miért is ül valaki.
2021. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amcsi filmekből ismerik.
2021. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Oké, félreértettem a kérdést. Azt hittem először azt kérded odabent honnan tudják hogy az új gyerek szexuális erőszakért ül e.
2021. aug. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Amerikai filmekből, itthon maximum a fiatalkorúaknál fordulhat elő vagy az életfogytosoknál, bár azok magánzárkában vannak. Nagyon súlyosan mérik bent, úgyhogy nem hinném, hogy valaki bent van 4 évre és megkockáztatna plusz 10 évet, hogy hetero pasiként megerőszakoljon egy másik férfit.
2021. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Én mondjuk ismerősi érintettség révén (nem is vagyok rá büszke, két ismerősről is szó van), meg a korábbi munkám által (nem egy játék -vagy dokufilmet forgattunk valós börtönben, valós elítélt statisztákkal).
2021. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bv-sek, volt rabok elbeszélése alapján.Nyilván azok akiket megerőszakoltak, nem fognak vele személyesen dicsekedni.Egyébként állítólag a fiatalkorúak börtönében sokkal gyakoribb ez, mint a rendes börtönben.
2021. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

6 Ez lemaradt.Én nem voltam soha börtönben, szerencsére.Viszont vannak ismerőseim, akik igen.Ezek közül az egyik azt mesélte, hogy őt 3 alkalommal úgy megverték, hogy kórházba került.De szerinte ezt muszáj volt bevállalni, mert aki nem áll bele mikor kikezdik, akkor elkezdik utána csicskáztatni, meg egyebek...

A másik két ismerősöm nem sokat mesélt a bentlétről.Az egyik csak azzal viccelt, hogy ott megtanult gyorsan enni.

A másik igazi kigyúrt, kemény csávó. Őt nem bántották igazán, mert meg tudta magát védeni.De őt is nagyon megviselte a börtönélet, egytalán nem lehet egy leányálom ott lenni.

2021. aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a szadista elmebetegek képzelegnek arról, hogy reményeik szerint a börtönökben korlátlanúl szabadon erőszakolják, gyilkolják egymást az emberek. Szar az életük, és azt remélik hogy másnak még sokkal rosszabb, és ettől jobban érzik magukat. Itt is volt márt pár ilyen kérdés, ahol kérdező, remélte, hogy első nap mindenkit agyonvernek, megkinoznak.
2021. aug. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!