Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetséges ez?

Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
A mai nap a pékségben láttam egy urat, akinek annyira elragadó volt a személyisége, hogy szinte nem hittem a szememnek. Valahogy vonzodást éreztem iránta, meg akartam ismerni. De félre ne érsétek, nem szexuális alapon, ugyanis én is hetero hím nemű ember vagyok. Már jó pár óra eltellt azóta, de valahogy még mindig nem értem, hiszen nem csinált semmi különlegeset, csak rendellt egy kiló kenyeret. De a beszéde, artikulaciója, a hangfekvése, olyasmit sugallt, hogy annyira harmóniában van magával és a környezetével, hogy az szinte elmondhatatlan.

2021. aug. 19. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor azt érzem hogy tanulnom kéne az illetőtől, esetleg tudna segíteni sok mindenben, de nem érdekel igazából úgy maga az ember, csak a tudása.
2021. aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a címszavakban is leírtad, ezt nevezik karizmának. Van akinek van, van akinek nincs :D
2021. aug. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, nem kell szégyellni, ez nem melegség. Én is voltam már így.
2021. aug. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%

Nem melegség ez nyugi.

Viszont én a másik oldalról tudom,hogy van ilyen.Férfiként sokszor mondták nekem,hogy árad belőlem a nyugalom, a hangom relaxáló és a kisugárzásom is olyan, hogy férfi és nő is szeret a társaságomban lenni.

Könyvtárban nagyon sokszor tőlem kérdeznek meg dolgokat, pedig én is csak olvasó vagyok :)

Utcán pedig nincs olyan nap,hogy ne kérnének eligazítást,stb.

De ez nekem is jó,mert szeretek az embereknek segíteni, és az udvariasság, a jó modor ingyen van, de a legjobb befektetés.

Magam részéről,ha valaki így jönne oda, hogy meg akar ismerni,biztosan örömmel venném, sétálnék vele és beszélgetnék.


A mai világban nagyon hiányoznak az apróbb,emberi gesztusok, sajnos.

2021. aug. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!