Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bírom elviselni a buta...

Nem bírom elviselni a buta embereket mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először is nem, nem gondolom azt hogy én egy nagyon okos ember vagyok, de azért olyan se aki hülye elméletekben hisz és amikor meg próbálok meggyőzni másokat hogy ez nem igaz olyan szinten kiállnak az "igazuk" mellett hogy már engem hülye, hiszékeny, manipulálható embernek állítanak be mert nem hiszek a hülye konteókba... az ilyen emberek olyan szinten felkúrnak agyilag, hogy néha már azért imádkozom hogy tűnjenek el az ilyenek (nem akartam a durva kifejezést írni)de nem, egyszerűen nem bírom az ilyeneket elviselni, és azt se hogy ne próbáljam valamilyen szinten meggyőzni őket hogy nem igaz az állításuk, holott tudom előre hogy durván védekeznek... miért lehet ez velem?
2016. aug. 15. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem az ilyenekre kár időt pazarolni.

Én eleve nem is bocsátkozom vitába nálam butának kap, mert észérvekkel úgysem lehet őket meggyőzni, akkor meg minek? Higgyenek amit akarnak, én meg úgyis tudom, hogy nekem van igazam. 😁

2016. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Butábakkal*
2016. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Beképzelt vagy.
2016. aug. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ostobákkal ne foglalkozz!
2016. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges őket meggyőzni, figyelmen kívül kell hagyni.

Az, hogy nem tudod figyelmenkívül hagyni, arra utal, hogy van benned egy adag "szeretném ha nekem lenne igazam és szeretném ezt bizonyítva látni annyiszor ahányszor csak lehet" érzés.

2016. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el észérvekkel mindenkit meg lehet győzni, jó lenne egy konkrét példa, hogy mi volt a legutóbbi vita tárgya.
2016. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Van Youtuben egy chemtrailes videó amihez én is hozzászóltam, és rengeteg hülye meg elkezdett rögtön támadni ezzel a háttérhatalommal stb... egyik olyan szinten elfajult, hogy 15 chemtrailes cikket megosztott velem (amik mind ilyen kamu oldalról származó, tudománytalan iratok voltak) de az egyikbe valamilyen szinten értelmesebb megfogalmazás volt és jelezte, hogy ő egyetért ezzel a linkdobálóval és mondta hogy szerinte szkeptikusok lefizetett trollok... na akkor nekem elegem lett és megdobtam 5 urbanlegendses cikkel (ez egy anti konteós oldal) és mondta hogy köszöni szépen, végre valami bizonyíték kellett neki az internetről ami megcáfolja ezt a chemtrail elméletet és én adtam neki... és akkor mondtam neki hogy de ebbe a cikkbe ugyanazok vannak amiket mi mondtunk neked ellenérveket mi is ebből idéztünk akkor nekünk miért nem hitted el? Erre azt válaszolta hogy amíg csak bizonyítékokat talált a neten de ellenbizonyítékokat nem , addig nem akart hitetlen lenni. És én kérdeztem hogy akkor ezzel most meggyőztelek? És lényegében úgy jött le hogy igen, ezzel győztem meg... most az ilyenekre mit reagáljak?
2016. aug. 15. 22:29
 8/10 anonim ***** válasza:

mindig az olyan témák a kérdésesek, amikre nincsen egyértelmű bizonyíték, pl a chemtrailos pont ilyen, de még iylen a vallás, ufok/földönkívüliek, ezotéria blablabla..


azon fogadok nem tudnál vitázni velük, hogy a piros szín az piros..valahogy, fogd fel így, időpocsékolás ilyen dolgokon vitázni, ha valamiről te meg vagy győződve de a másik nem hiszi el sehogy sem, akkor ne pazarold az idődet, mert tök mindegy..

2016. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
3: inkább vagyok beképzelt mint sík hülye...
2016. aug. 16. 12:45
 10/10 Szakmayer válasza:
Az a probléma magyar országon, hogy mindenki okosabbnak képzeli magát a másiknál. Itt nem az számít, hogy mi igaz és mi nem, ha nem az, hogy a másik mit tud elhitetni másokkal.
2016. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!