Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet elviselni a buta,...

Hogy lehet elviselni a buta, bunkó, rosszindulatú embereket?

Figyelt kérdés
Én egyre nehezebben, de mért? Régen nem zavartak ennyire.. De én már ezt nem birom, hogy ennyi ember ilyen.. Hogy egy példát mondjak, tegnap egy zsúfolt parkolóban köröztem, végre találtam egy helyet, épp kiállt valaki. Megálltam, indexeltem addig, míg kiállt. Mikor elment, elkezdtem tolatni a helyre, majd abban a pillanatban megjelent mögöttem valaki, aki egy hirtelen mozdulattal elfoglalta a helyet, amire percek óta vártam.. Hogy lehet ekkora paraszt...???? Persze kiszóltam, hogy halló ember, percek óta ide indexelek, de amekkora paraszt volt csak annyit reagált, hogy nem égett az indexem, csak a tolató lámpám.... Nem láttam értelmét folytatni, elmentem.... Ez csak egy példa, de hihetetlen mennyi ilyen ember van.. Mért?
2017. dec. 19. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt velem is eljátszotta egy vén kva az Uzsoki kórháznál. A sokadik kör után találtam vkit aki kiállt, ott álltam, mögöttem a kocsisor várt türelmesen...tényleg nem is dudált senki, nem akartak kibelezni vagy ilyesmi....erre kitolat az autó, a kocsisor mellett meg jön a banya a kisautóval és beáll a helyre.... mint aki nem is ezen a bolygón van...se lát se hall. Ráfeküdtem a dudára, de hát észre sem vette.

Az emberek alapból bunkók, pláne karácsonykor.

Én kerülöm őket amennyire lehet.Tömegközlekedés helyett autó, plázába nem járok, a zsúfolt helyeket kerülöm.

2017. dec. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor nagyjából ugyanúgy jártunk, csak nálam még neki állt feljebb... Mindegy, nyilván lépjek túl, nem tehetek mást, csak megőrít az igazságtalanság.. Nem tehetek róla.
2017. dec. 19. 08:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt ilyen parkolásos sztori bunkó autóssal. Fizetős parkolóban elvettem a tikettet, leparkoltam, elmentem dolgomra. Visszaérkezem, nem tudok beszállni az autómra, mert egy bunkó terepjárós úgy ráállt az autómra, hogy írd és mondd 4 cm volt az autók közt. Ilyet még nem is láttam. Meg voltam győződve róla, hogy meg is húzta valahol, mert ilyen közel parkolni valakihez lehetetlen. A vezetőoldal felől állt, ott van az egyetlen zár az autón, nem tudtam kinyitni a kocsit, beszállni, elmenni. Semmit. Odahívtam a parkolóőrt, aki volt annyira rendes, hogy leállította a parkolásom, mert önhibámon kívül nem tudtam elmenni onnan. Kisvártatva megérkezik hősünk, egy csúcsban 18 éves takony, aki nagy hetykén előadja, hogy érti ő, meg látta, de itt volt hely és ő pont befért. A pofám leszakadt. Mondtam neki, ha még mindig menne a parkolásom, most ővele fizettetném, mert ilyet nem lehet csinálni (volt még hely a parkolóban, ahova befért volna). Erre magyarázza nekem, hogy ő még nem régóta vezet, ez is egy kihívás volt, hogy be tud-e ilyen kicsi helyre állni és sikerült. Esküszöm, azt várta, hogy simogassuk meg a buksiját, hogy milyen ügyes fiú, és végig mosolygott. A parkolóőrrel együttesen magyaráztuk el neki, hogy így a másik nem tud elmenni, beszállni, rossz esetben megy a parkolóórája, tehát fizet azért, hogy te itt kiéld magad. Erre még utoljára odabökte a fiú, hogy "de neki így is jó volt". Erre felcsattantam, hogy hát az a lényeg! hogy neked jó legyen, mások le vannak sz*rva! Ekkor esett le neki a tantusz, elképedt és szerintem ekkor lépett kapcsolatba Föld Sanyikával. Bocsánatot kért és elhúzott, de előtte mondtam neki, hogy ha meghúzta az autómat, nem megy sehova, rendőrt hívok. Szerencsére nem volt sérülés az autón. De vannak ilyen idióták, hogy egyszerűen annyira kétbites a nyomorult, hogy nem érti, hogy ami neki jó megoldás, az másnak hatalmas kellemetlenség és kiszúrás. Tényleg extrém ostobának látszott szerencsétlen, nem is láttam még valkit, aki ennyire bárgyú lett volna.
2017. dec. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolj arra vele is megtette vki többször, és csak visszaadja dühösen.
2017. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ilyen is lehet, de én arra gondolok, mikor valaki hülye, vagy rosszindulatú. Pl. egyszer egy kereszteződésben nem adták meg nekem az elsőbbséget, és még ő dudált meg anyázott a kormány mögött, mikor szabályosan előtte akartam kikanyarodni... Most erre mit mondjak? Buta, ostoba, hülye. Az ilyen hogy kap jogsit..?? És még engem is felhúz..
2017. dec. 19. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehezen, mert egyre nagyobb az Isten állatkertje, a kerítés meg alacsony.
2017. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!