Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » El szeretnek felejteni egy...

El szeretnek felejteni egy nagyon rossz elmenyt azaz tettet.. Barcsak vissza tudnam tekerni az idot de sajnos ez nem lehetseges. Hogyan tudnek felejteni? Baromi lelkis vagyok es annyira faj hogy mar sirni tudnek es faj a szivem etvagyam sincs..

Figyelt kérdés
Hipnozis segithet vagy psichologus hogy elfeledjem a bizonyos emleket? Van erre megoldas? Vagy mi tevo legyek hogy feledjem el es hogy engedjem el ezt a bizonyos tettet,emleket..? Varom a valaszokat

2021. aug. 22. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Áh, pszichológusra egy rakás pénzt dobnál ki, de tényleg sokat, és vagy segít vagy nem, nincs garancia. A hipnózis nem mindenkinek megy, pl én is voltam, és nem sikerült, teljesen éber maradtam. Próbálj valami mást találni, ami lefoglal és eltereli a figyelmedet, plusz az idő ami majd segít elfelejteni. Más megoldást én nem tudok.
2021. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom az oszinteseged! Azt mondod idorol idore javul ez es felejtek es nem fogok ezen kattogni? Hipnozis egyebkent az tudna ilyet csinalni? Tehat van olyan hogy emlekezet torles vagy "kamu emlekkel felcsereles" vagy ilyesmi? Ilyet tudhat a hipnozis?
2021. aug. 22. 21:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit csináltál?
2022. ápr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!