Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eselyes a baba? Nem nagyon...

Eselyes a baba? Nem nagyon vagyok 100% osan otthon ebben a temaju szamolgatasban sajnos csak kb-ra. Lehetseges a tergeseg vagy csak nagyon minimalisan?

Figyelt kérdés
Volt aki azt mondja pont lecsusztam,volt aki szerint meg pont jo volt szoval honap vegen jonn meg mindig a menzeszem. Nem napra pontosan 1-2-3 nappal elobb kesobb neha belecsuszik de mindig pontosan megjon honapvegen . Mult honap 23.adikan reggel jott meg a menzeszem kb 5 napig szokott tartani. Most vasarnap voltam egyutt a parommal. Korulbelul mikor ujbol megkenne jojon 2 hetel az ujabb menzeszem elott . Mik az eselyeim ? Elore is koszonom a valaszokat.

2017. szept. 19. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem most meg nyugi:) ugysem vagyunk josok. Vard meg, hatha kesik. Mi minden 2-nap egyutt voltunk es 3-ik honapban jott ossze a kisbaba. Turelmet a varakozasba
2017. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem az a fontos, hogy minden hónapban a hó végén jön meg, hanem hány naposak a ciklusaid. Úgy könnyebb kalkulálni. Próbálj ovulációs teszteket csinálni a ciklus kb. 9. Napjától néhány napon át minden nap és így sejteni fogod, h kb. mikor van ovulációd. De ha még csak most döntöttétek el, hogy jöhet a baba, akkor még ezt nem javaslom. Még ne pörögj ezen. Egészséges pároknál számolgatás nélkül is jön majd pár hónapon belül. Ne keserítsd meg magadnak ezt az időszakot! Kívánom, hogy hamar sikerüljön!
2017. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak arra voltam kivancsi mekorra az esely :)
2017. szept. 19. 23:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusod?Ha múlt hónap (tehát augusztus) 23.-án volt meg utoljára,akkor kb lassan meg kéne jöjjön.Vagy csak én nem értem?
2017. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom hany napos. Mert nekem nem napra pontosan jonn meg sosem :(
2017. szept. 21. 17:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát,bármi lehet.Ha mégsem,a következő hónapban csinálj ovulációs tesztet,hogy tudd,mikor van peteérésed! ;-)
2017. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos mar tegnap este/ejjel ereztem a gorcsoket ,ma megis jott :(
2017. szept. 23. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!