Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kiderult hogy terhes...

Tegnap kiderult hogy terhes vagyok, de sajnos a magzaton kivul nem latott mast nemvolt benne a mag! 2het mulva vissza kell mennem! A bal oldalamon a medencecsontom szur es eget. Megyek megbolondulni, lehetseges hogy mehen kivuli?

Figyelt kérdés
Csak ettol az egytol felek a mehenkivuli! Nagyon szeretnenk ezt a babat! Tanacsok?

2017. jan. 5. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ne megbolondulni menj, hanem a nőgyógyászatra, ha erős fájdalmaid vannak!
2017. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Magzaton kivül ?

esetleg petezsákra gondolsz ???



ezt nem értem !


Kérlek fogalmazd meg normálisan !!!!

2017. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem volt mag a magzatban?

Mi az apja valami gyümölcs? :D

2017. jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Minden napra jut egy bolond.
2017. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, értem a kérdést.


A doki még csak a petezsákot látta, szívhangot vagy más egyebet nem, két hét múlva kell visszamennie, hogy minden rendben van-e és élő terhességet tudjon megállapítani, aminek a szívhang megléte a feltétele. Onnantól írja a papírra, hogy igazolt terhesség.


Kérdező: annyi van, hogy kicsit korán mentél a dokihoz, de más baj nincs. Méhen kívüli terhességnél minden a méhen kívül van, még az a pici köröcske is, amit ultrahangon a méheden belül láttál. Méhen kívüli terhesség esetén azonnal műtenek, nem várnak vele két hetet, hátha belső vérzésben elhunysz addig.

A bal oldalad nem tudni mitől éget, lehet hogy nyúlnak a szalagok, vagy tart még a beágyazódás, és az okoz enyhébb görcsöket azon az oldalon. Nekem a beágyazódáskor olyan érzésem volt, mintha cigit oltottak volna el a derekamon.


Kezdj el szedni terhesvitamint, a folsav már ilyenkor is fontos, és higgadj le. Két hét múlva már pulzálni fog a pici szíve. :)

2017. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolso:-

Nagyon szepen koszonom! Egy pucit megnyugtattal :)

Csak sajnos olyan beteg lettem estetol! :( gyumolcs meg tea egesz nap! Remelem minnel hamarabb elmulik

2017. jan. 5. 13:50
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
nem volt mag a magzatban...hát ez kész...
2017. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Előfordul, hogy csak zat van mag nélkül.
2017. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Biztos jó ötlet a szaporodásod? :'D
2017. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
Úristen 😂 Neked nem kéne szülni
2017. jan. 6. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!