Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt 25-30 felett olyan...

Vannak itt 25-30 felett olyan sracok, akik meg mindig otthon laknak? Sokat vannak egyutt a szuleikkel?

Figyelt kérdés
Mi ennek az oka? Miert nem akartok ti sem elkoltozni? Introvertaltak vagy inkabb extrovertaltabbak vagytok? Emellett van vagy volt mar parkapcsolatotok?

2021. aug. 22. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt párkapcsolatom, nincs pénzem házra, nagy házban lakunk, nagy városba nem akarok költözni...ennyi az oka 28f
2021. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van lakásom 2 is. Szakítottam a barátnőmmel, nulla értelme van fenntartanom egy lakást magam miatt ezért hazaköltöztem. A kecók kiadva.

33 vagyok.

2021. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem is akartál igy alberletbe koltozni? #2
2021. aug. 22. 21:10
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

mert a fizetésem felét elvinné az albérlet. Ennek mégis mi értelme van? Így se fogok soha házat venni, ha a felét elvinné az albi akkor meg még annyira se tudnék.


Egész nap dolgozom, csak aludni járok haza, nem is látom a szüleimet.

2021. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Barátnőm nincs (sosem volt), 0 megtakarításom van és amúgy sem keresek olyan sokat, szeretnék, de egyedül nincs értelme külön költöznöm. Inkább félreteszem vagy elköltöm a pénzem értelmesebb dolgokra, minthogy felét elvigye az albérlet. Ha egyszer lesz kivel összeköltöznöm, nem sokat gondolkodnék rajta, mivel akkor már nem az üres lakásba mennék haza. 31/F
2021. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyebkent nalam is ez a helyzet. Van lakasom, de inkabb kiadom. Ha nincs kivel osszekoltoznom, minek elmenni otthonrol? Ha lenne baratnom, idriglenesen talalnank valami alberletet.
2021. aug. 22. 21:49
 7/9 paradicsom31 válasza:
Párom 31 éves, és itt lakunk a szüleivel. Már van saját házunk, de úgy beszéltük meg a többiekkel is, hogy amíg felújítás van, maradjunk itt, hogy ne menjen ki felesleges pénz. Én albérletben laktam, úgy költöztem ide. Segítünk itthon mindenbe, közösen csinálunk mindent. Igen, néha kicsit sok, és lennénk már a saját házban, de ez most így nagy előny, hogy nem kell hitelt sem felvenni :) én pl nagyon szeretem a párom szüleit, nagyon rendes emberek.
2021. szept. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Inkább introvertált féle vagyok, de enne semmi köze nincs a külön költözéshez, otthon falun üres a nagy ház, szülők külföldön élnek.

Majd ha hazaköltöznek akkor elköltözöm, pénzem van bőven, kisebb hitellel már saját házam is lehet.

2021. nov. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 paradicsom31 válasza:
8-as, legalább addig is tudsz pénzt gyűjteni :)
2021. nov. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!