Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha nem nyitom ki az...

Normális, ha nem nyitom ki az ajtót, amikor csengetnek, ha egyedül vagyok otthon, és egyébként aznap nem várok senkit?

Figyelt kérdés
Szinte sosem nyitom ki az ajtót, ha nem vagyok valamennyire biztos benne, hogy ki lehet az. Ilyenkor csendben ülök, míg el nem megy az illető.

2021. aug. 14. 16:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
Igen.
2021. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Én is így vagyok vele. Max. valami hittérítő lehet vagy reklámügynök lehet, aki valahogy bejutott az épületbe. Ha valaki várható, azzal személyesen megbeszélem előtte.
2021. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Nem normális!
2021. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Azután majd bemondják a híradóban, hogy tűz volt egy házba, de hiába csengettek...
2021. aug. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Nincs kukucskáló az ajtón?
2021. aug. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%

A kérdező bent remeg a spájzban ahelyett, hogy kilesne, hogy ki az egyáltalán?!

Amúgy mitől félsz?

A mumustól??

2021. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
#5: Kukucskálni öregasszonyok szoktak, plusz kívülről lehet hallani a motoszkálást, amitől már tényleg ultragáz lesz. Még csak az sem megy, hogy úgy teszel, mintha nem lennél otthon, ha nyilvánvalóan ott vagy 20 centire az ajtó túloldalán. Ennyi erővel ki is nyithatnád, és pofán verhetnéd a zaklatót.
2021. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Hogy normális-e, azt nem tudom, de általában én sem szoktam. És nem azért, mert félnék, ahogy előttem feltételezték, hanem mert épp nem alkalmas az időpont. Nem vagyok felöltözve, csinálok épp vmit, amit nem akarok félbehagyni, nincs rend stb. Aki meg azt akarja, hogy beengedjem, az szóljon előre, hogy jön.
2021. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%

7, nem öregasszonyok, hanem mindenki akihez bekopognak. Engem legalábbis így neveltek, hogy csak akkor nyissam ki az ajtót, ha kinéztem előtte hogy ki kopog.

Zaklató pedig még soha nem kopogott be, nem valami filmben élünk, nem kell mindenkitől betojni. Kinéz az ember, aztán ha akarja kinyitja, ha nem akarja, nem nyitja ki, ennyi.

2021. aug. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
Én is így vagyok vele. Bár én kilátok az ablakon a kapura, de ha nem ismerem fel hogy ki az, akkor nem megyek ki. Postáshoz se megyek ki mindig. De ott másért. Ha váratlanul jön, nincs időm hogy kiérjek. Mert álltalában csinálok valami, el vagyok foglalva valamivel, ő meg csenget 5 másodpercig, vár ugyanannyit, és elszáguld. Ki se tudtam volna érni időben, mert a házon hátul van a bejárat. Meg amúgy sem szeretem, ha megzavarnak valamiben. Váratlanul ne jöjjön csak úgy senki.
2021. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!