Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőies hangú férfiak, nagyon...

Nőies hangú férfiak, nagyon zavar titeket más véleménye?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy szimpatikus férfivel aki ott dolgozik mint én, a főnök testvére, 4 étterme van, és már idősebb, tapasztaltabb.

Nagyon kedves, de a hangja nőies, jól szituált és ázsiai származású így hamar elmegy, aminek nagyon örülök.

Szóval minden oké vele, de a hangja zavaróan vékony.

Hogyan tegyem ezen túl magam?

Jól beszélek németűl, ő is.

Vele nyugodt életem lenne, és neki is velem, mert az ams melett csak 10órában dolgozom így van időm rá, a segély és az önkormányzati lakásom igénylésében is ő segített.

Járt már valaki így? Nincs rá gyógyszer? Olvastam, hogy a hársfa tea segít, tapasztalatok?


34/N



2021. aug. 22. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Kérlek mondd hogy kamu vagy...
2021. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen gondolom hogy mit gondoltok, de én őszintén leírtam hogy miért jó vele, minden ember tudja hogy miért van azzal akivel van.

És mindenkiben van olyan dolog amin javítana a párja!

2021. aug. 22. 22:05
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem javítani kell, hanem elfogadni, főleg, amiről nem tehet.
2021. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire taszít téged a hangja, akkor jobban jár, ha békén hagyod.

Nem, nincs rá gyógyszer, akkor már minden kappanhangú férfi meg lenne "gyógyítva". Illetve a masszív dohányzás és a sok tömény alkohol segítheti a hang mélyülését, de emellett a tüdő-, szájüregi-, gyomor- és bélrendszeri daganatok és egyéb ronda betegségek kialakulását is, úgyhogy ezt inkább ne.

Azért megy el hamar, mert ázsiai, vagy azért, mert jól szituált, vagy mi van? És te ennek miért örülsz annyira? Csak nem azért, mert így rövidebb ideig kell elviselned vele a szexet? Hagyjad szegényt.

2021. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi kérdezd meg tőle, hogy a banánja mekkora, ha nagy akkor sóhints egyet mert az általában kompenzálja a másban kevésbé férfias vonásokat


Ha nem nagy akkor nem tudom


De, ha annyira nem bírsz megbékélni a hangjával akkor szerintem ne közelíts felé, mert ő is meg te is frusztrált leszel

2021. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Te mit gondolnál, ha ő meg azt mondaná, hogy te is igyál teát, de te azért hogy lefogyj, valamilyen szinten ugyan az, ne akard megváltoztatni, lehet ő szereti a hangját.Vagy az is lehet hogy nem és hogy a ilyet mondasz neki akkor még jobban utálni fogja, de mindkettő esetbe negatív az eredmény.
2021. szept. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon fájó dolog ez nekünk...

Bár tudjuk, hogy milyen a hangunk, és minden nap rosszul vagyunk ezért, mégis próbálunk nem tudomást venni a susmorgásról a háttérben.

2022. febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Vele maradtam, jól keres, eléggé normális, nem idegesítő, bizok benne.
2022. febr. 27. 17:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Na és elfogadtad őt a hangjával együtt? Esetleg ma már másképp hallod őt mint eddig?
2022. febr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Haza járok néha Magyarországra, ott a szeretőm, más is így csinálja.
2022. febr. 28. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!