Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok az emberek...

Miért nem tudok az emberek szemébe nézni?

Figyelt kérdés
Leginkább pasik szemébe nem tudok nézni, pedig tudom, hogy kéne. Pár másodpercig megy, de ennyi, utána elfordulok meg ilyesmi, nézek össze vissza. Szerintetek ez miért lehet? És hogy javítsak rajta, mert nagyon szeretnék már?

2021. aug. 23. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nők szemébe se tudok. Egy pillanatra odanézek, aztán elnézek másfele. Ha végig a szemükbe néznék akkor elpirulok valamiért. Egyszer be kellett mennem tanúnak a rendőrségre és a rendőr beszólt, hogy a szemébe nézzek ha hozzám beszél. Elég kellemetlen volt.
2021. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatlanság és önbizalomhiány. Gyakorolni kell, illetve hatátozottságot, magabiztosságot kell összeszedni. Ez elég összetett téma, így nem megyek bele.


A gyakorlás pedig szintén olyan, hogy nem tudod erőltetni, mert beszélgetőpartnerek nem akkor lesznek, amikor csak akatod, de esetleg kikényszerítheted a helyzetet azzal, ha keresed indirekten a szituációkat. Össze is lehet kötni... pl sport vagy hobbi elfoglaltságok fejleszthetik az önbizalmadat, és akaratlanul is társas szituációkba helyez, így erultetheted ezt a dolgot.

2021. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudok... Félsz, bizonytalan vagy, nem mersz kihívásokat keresni.
2021. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam midnenkinél, nem csak a pasiknál...
2021. aug. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!