Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért szeretik ennyire...

A nők miért szeretik ennyire az állatokat?

Figyelt kérdés

Elég zavaró már 10x hallani, hogy ennek, meg annak a lánynak is a kutyája, vagy a macskája a mindene. Miért vannak oda a nők ennyire az állatokért?

És ez csak engem zavar aki minden állatszőrtől tüsszög?



2021. aug. 24. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Evolúciós okokból rájuk egy cuki arc nagyobb hatással van, hogy a sajátgyereküket is szívesebben gondozzák.
2021. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Igen csak téged zavar.

Nem csak a nők imádják az állatokat, a férfiak is. Max nem mutatják annyira ki az esetek többségében.

De pl apám imádja őket, és ki is mutatja, bármilyen kutyát képes úgy gyömöszölni és nyünyögni neki mint egy 12 éves kislány. És amikor látja hogy az egyik 10 éves kutyánk már alig bír felmenni a lépcsőn, nos volt már hogy kicsorrant a könnye. Pedig alapból nem olyan érzelmes fajta.

2021. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Mert nagy, drága kocsikkal járnak.
2021. aug. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Mit foglalkozol vele?...
2021. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
#3-as, ugyan egyik zseboroszlánnál sem láttam még saját bejáratú kis gépjárművet, nem is mondasz akkora hülyeséget mert amilyen kínt szenved a szőrös gyerekével egy-egy gazdi, simán megvalósul, hogy azokat is tesznek már alájuk. xD
2021. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

A kiskedvenc az örök gyerek, akit nem kell pelusozni, cumiztatni. (Egyszerűbb, mint egy gyerek, mégis lehet bármikor dédelgetni. Vissza se pofázik, nincs olyan látványos hiszti a bolt közepén.)


Szóval kiélhetik az anyai ösztöneiket annak jópár hátulütője nélkül.

2021. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

Hát,nem tudom milyen nőket ismersz én például nem szeretem az állatokat.Egyiket se.

Távolról persze igen,másé aranyos,és esetleg megsimogatni megsimogatom,ha állattartós lakásban járok,de hogy én tartsak..


Már másnál is zavar a szőr,az állat szag,kutyát nem akarnék sétáltatni,macska után nem akarnék takarítani,a ketrecbe/akváriumba/terráriumba zárt állatokkal meg nem értek egyet,ezért sem jártam soha állatkertbe se.

Drága bútoraim is vannak amiket sajnálnék.

2021. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Én azért szeretem az állatokat, mert egy kutya pl. nem fogja egy nap a fejemhez vágni, hogy tűnjek az életéből, nem vagyok elég jó nő és hogy megcsalt.
2021. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Mivel nem tud beszélni valóban nem fogod megérteni,ha ezt mondja :D
2021. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Én csak képről vagy messziről tartom őket cukinak, amúgy félek az állatoktól.

Ellenben a csecsemőktől elolvadok és imádom a kicsiket.

2021. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!