Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az ha valaki szereti...

Miért van az ha valaki szereti kínozni az embereket és az állatokat? Mind lelkileg és fizikailag is.interneten nem találtam erről semmit csak hülye kisfilmet.

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

90es években ismertem szadista állatdokit és sebészt.

Mindkettő meghalt már.

Azt élvezték azt csinálhatnak amit akarnak.

Valami nem volt velük rendben agyban.

2020. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ezt mi válthatja ki ha jó volt a gyerekkor es a tinédzser és felnőtt is jó volt normális kapcsolatok stb barátok értitek de mégis imád kínozni.
2020. nov. 2. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami biztos a gyerekkorban történhetett. Bár nem vagyok pszichológus, de általában az ilyen embereknél a gyerekkorban van olyan kiváltó ok, ami miatt később abnormális dolgok cselekvésére vágyakoznak. Például elnyomó vagy zaklató szülők, elfojtott érzelmek, megfelelni akarás. El tudom képzelni mondjuk azt, hogy fiatalként kiközösítették vagy bántották, és azt érezte, nincs kezében a kontroll. Ha állatokat kínoz, akkor istent játszhat, s egy állat mégsem egy ember, de ő irányíthat és kínozhat egyszerre - valami, ami gyerekkorában nem adathatott meg és így kompenzál.
2020. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fedélzeti problémás, kiskorában elnyomták, így kompenzál.
2020. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3as jól mondja, illetve vannak az úgynevezett "pszichopaták", mai polkorrekt nevükön antiszociális személyiségzavarosok, akik empátia nélkül születnek.

Nem éreznek megbánást és sajnálatot. Nekik másként működik az agyuk, MRI felvételeken látható hogy az agyuk bizonyos területei sérültek.

Nem vagyok szakértő, de lehet róla olvasni laikusoknak is.

2020. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!