Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy sok az...

Miért van az hogy sok az megmondó ember/tanár az életben?

Figyelt kérdés

"semmire se viszed az életben"

"Egy hülye lúzer leszel örök életedben,plussz ronda vagy"

"Maximum betanított munkás leszel egy gyárban"

"Pff..Te neked még érettségid se lesz"

"Csak egy ronda,fogatlan csaj lesz az párod,de az hagyján hogy ronda,de ki az a hülye aki ilyenhez hozzá menne?"

"genetikai hulladék"

"életképtelen hülyegyerek vagy"

"szégyen vagy"

Miért ítélkeznek más emberek felettem miközben 80%-ban rájuk igaz?

Sok ember akiilyeneket mondja rólam,annyi az becsület,meg az igazságosság,meg még hitető szava se nincs,és plusz képes lenne az legjobb barátját is elárulni hogy hiszelgetjen az főnöknek..



#Beszólás,megmondó,tanár,ember,iskola,diák,diákok,élet,hazugság,veszekedés.
2021. aug. 24. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

Mert frusztráltak, alulfizetettek, és ott van folyamatosan 30 gyerek boxzsáknak, akiken ezeket remekül le lehet vezetni. A kollégák és az igazgató előtt tartani kell, de a gyerekeken már nem bírják.

Gondold el, hogy olyan kevés pénzt kell beosztanod havonta, ami arra elég hogy meghalj, emellett pedig szarrá gürized magad és folyamatosan tinik röhögéseit és ökörségeit kell hallgatnod.

Ezek nem a gyerekekről szólnak, honnan tudná ő megmondani ki mire alkalmas vagy kinek mi lesz a sorsa a jövőben.

2021. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Egész egyszerűen ilyen a világ, ilyen az emberek bizonyos része. Szokj hozzá.
2021. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2

Csak az nem értem,vissza szólok,miért vannak felháborodva?

2021. aug. 24. 18:28
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

"Miért ítélkeznek más emberek felettem miközben 80%-ban rájuk igaz?"


Proli mentalitás.


Le leszek pontozva, de sajnos rengeteg ember ilyen. Ebben a közegben nőttek fel, a szüleik is ilyenek voltak, a gyerekeiket is így nevelik.


Szerintem a többségnél van egy hamisan felépített "de hát én mindent jól csinálok mégis alig élek meg" kép. Nem veszik észre a hibáikat, nem fejlődnek, csak kifogásokat, elméleteket gyártanak.


Nyilván a "mindent jól csinálok" elméletbe nem fér bele az, hogy a másik, akár a saját gyerekünk jobb legyen nálunk. Hiszen ez egy paradoxon, ha mi jól csináljuk lehetetlen, hogy más jobb legyen...Remélem értitek.

2021. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4

Amit leírsz,nem igaz.

Tudom mi az hibájim,nem "úúú fde jó vagyopk,leszopom magam"

Basszus,ilyen kijelentésnél az ember az árulja magát "Há de én milyen tökéletes vagyok"

És én ismerem őket,ilyenek,magukat már istennek gondolják mert "vazze van diplomám,szóval nekem van igazam mindig,tökéletes vagyok,te csak szakmunkás senki" mentalistás.

Te úgy ítélkezel hogy az nse tudod ki vagyok,vcagy milyen az hátterem,én nem vagyok olyan hogy másban megláttom az szálkát.

2021. aug. 24. 18:54
 6/13 A kérdező kommentje:
Inkább meghagyom az válaszodat,nem jelentem be,..
2021. aug. 24. 18:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert alacsony a lelki rezilienciád (nézz utána, mi az). Mert nem tudod súlyozni, szűrni és csoportosítani a beérkező infót. Mert nincs elég jó önismereted és önbizalmad.
2021. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Na jó úgy látom vannak bajok a kérdezőnél, kár volt válaszolni mert rögtön "jelentget..."
2021. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8

??

Nemn jelengettem senkit,le is írtam

2021. aug. 24. 20:07
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, miért hazudsz? Egy tanár ilyet nem mond, ezért a gyerekek jelentenék az igazgatónak és előbb fegyelmi, aztán kirúgás lenne a vége.

Tanár vagyok. Voltak nagyszájú kollégáim is, de ilyet egyik sem mondott volna gyereknek, hogy genetikai hulladék vagy.

Amúgy a helyesírásod alapján valóban nem leszel nyelvész vagy szövegíró és magyar tanár sem vagy lektor. De egy csomó pálya nyitva áll előtted. De ide a rozsdás bökőt, hogy nincs tanár a Földön, aki olyat mondjon neked, hogy "Egy hülye lúzer leszel örök életedben,plussz ronda vagy" És ilyet sem: "Csak egy ronda,fogatlan csaj lesz az párod,de az hagyján hogy ronda,de ki az a hülye aki ilyenhez hozzá menne?"

Ezek max akkor jönnek elő, ha magasan a szinted fölötti nőknél próbálkozol és nem érted a nemet és így akarnak elküldeni.

2021. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!