Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 154 cm a 46-47-48 kg sok?

154 cm a 46-47-48 kg sok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 18:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem kár volna súlyt vesztened! Nagyon csinos lehetsz így is! Bár azt csakTe érzed, hogy könnyebb volna e számodra, ha vedztenél 2-3 kg izmot. Amik egyébként meg a jó formád adják.
2021. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy dekát sem kell fogynod. Ha löttyedt vagy, azt az izom hiánya okozza, kezdj el súlyzókkal edzeni. Ugyanúgy 46-48 kg leszel, sőt mivel az izom nehezebb a zsírnàl, lehet, 50 is, de egészen más tónusaid lesznek.
2021. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!


#11

Köszönöm, hogy ezt mondod! Csak azért érzem néha azt, hogy ez sok, mert az unokatestvérem 44 kg. Igaz, sokan azt mondják rá, hogy már annyira vékony, hogy nem szép. Valamint ő 160 cm, tehát nagyon kicsit magasabb nálam. Bár ezt most nem rosszindulatból mondom rá, de én nem látok rajta különösebb izmot. Nem sportol genetikailag sem az az izmosabb testalkat. És a másik lány pedig a testvérem barátnője, aki magasabb 165-167 cm és 42 kg. Ő szerintem annak ellenére, hogy magasabb és így is kevesebb kg mint az unokatestvérem, formásabb. Ezért gondolom, hogy kicsit sok, de lehet, hogy csak ők nagyok kevesek.


#12

Én sehol sem látom magam löttyedtnek. Max este szokott nagyon kicsit puffadtabb lenni a hasam, de igazából nem annyira. Reggel még jó lapos.

2021. aug. 26. 12:19
 14/14 anonim ***** válasza:

#11 vagyok. Ne másokhoz méregesd magad, az úgy nem jó, már csak azért sem, ha Ők magasabbak és kevesebb kg, meg stb. Az arányok sok dolgon múlnak. Ha arányos az alkatod, nem a súly számít. Az izmok pedig nagyon szép formákat adnak! Sportolsz valamit?

A genetikád is szerencsés, szóval szerintem teljesen rendben vagy!

2021. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!