Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Inkább intj vagy entj a...

Inkább intj vagy entj a személyiség típusom?

Figyelt kérdés
A kognitív funkcióim alapján az ni meg a te használatom nagyon magas. De az se es fi értékem is megegyezik. A többi funkció nem volt olyan magas.Mi alapján lehet eldönteti hogy melyik? Ha egy pici köze is van hozzá az enneagram típusom egyértelműen 8. A tritypja pedig 835. Kérem csak olyanok írjanak akik értenek egy kicsit is a témához de azoknak megköszönném.

2021. aug. 25. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Lehetsz ambivalens is, nekem is jott mar ki INTJ-ENTJ eletszakasztol fuggoen.
2021. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mojjo ***** válasza:
95%

Az ENTJ-k leggyakoribb enneagram típusa a 8-as:

[link]


INTJ-knél ezzel szemben alig fordul elő:

[link]


Ez természetesen nem zárja ki, hogy inkább vagy INTJ, mint ENTJ, de nyomnak talán jó.

2021. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Elvileg lehetsz ambivert de az hogy inkább introvertált felé vagy extrovertált felé húz inkább a személyiséged azt te tudod megállapítani.


Az oké hogy szereted az emberek társaságát de utána feltöltöttnek érzed magad vagy lemerültnek?

2021. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha a kognitív funkciók nem segítenek, akkor marad az, hogy introvertált vagy inkább vagy extrovertált. Ha ez se segít, akkor esetleg olvasd el a két típus leírását és nézd meg, hogy melyik illik rád jobban. De ha nem tudod eldönteni, mert mindennél azt érzed, hogy a kettő között vagy, akkor sincs semmi. Nem élesen elhatárolható 16 féle típusú ember létezik.
2021. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A döntéshozásban (TexxFi), vagy információ szerzésben (NixxSe) van nagyobb kiegyensulyozatlanságod?

A hatékonyság minden áron vagy a vizió mozgat inkább?


Persze ezt is nehéz lehet eldönteni de innen lehet megfogni a dolgot.

2021. aug. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válszokat.

#3 Általában lemerültnek, de nem szeretek sokáig egyedül lenni sem szóval igénylem. A társaságot.

#5 Hát számomra mind a kettő nagyon fontos.😅.

De példának felhozok egy nem régiben történt esetet példának, hogy amikor elhatároztam, hogy egy éven belül le akarok tenni egy nyelvvizsgát, akkor mindig próbáltam magamat "túlterhelni", hogy a vizsgán élesben könnyebb legyen és biztosabban menjek át. Most ez tudom, hogy nem túl egészséges módszer, de ez nem a kérdés része. Bár néha van, hogy úgy látom az ambícióm megvalósulására nincs sok esély, de akkor is próbálok tovább menni. Szóval nem tudom ez így most mennyire releváns amit leírtam.

2021. aug. 26. 09:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hajlamosabb vagy gyorsan dönteni és cselekedni, vagy hajlamosabb vagy benne ragadni az elméleti tervezésbe?

Közösségben népszerű vagy, akár spontán módon vezetőnek tekintenek, vagy inkább különcnek?


Különben sok ENTJ hiszi magát intronak vagy ambivertnek.

2021. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 terminator9000 ***** válasza:
73%
Nekem mind1 csak ne taposd le a tököt
2021. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha az se-d nagy, nem hiszem, hogy intj lennél.
2021. aug. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!