Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan döntésed a COVID...

Volt olyan döntésed a COVID járvány alatt - az elmúlt másfél évben - amit utólag megbántál, és legszívesebben visszacsinálnál? Ha igen, mi volt az?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy pl. bulit rendeztetek/összegyűltetek és valaki beteg lett, vagy belevágtál új munkahelybe de nem vált be, vagy csak simán azt bántad meg, hogy beoltattad magad, stb.

Milyen döntéssel voltál így, - ami a járványhoz kapcsolódott, és nem kellett volna?



2021. aug. 26. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Megbántam hogy csak egyszer kaptam el a vírust. Hónapok óta azon dolgozok hogy megint összejöjjön, de nem..
2021. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt semmi ilyen.

Hála a jó égnek engem kb semmiben nem befolyásolt a covid járvány. Nem vagyok bulizós fajta, szóval a kocsma bezárások meg ilyenek egyáltalán nem érintettek. A munkahelyem ugyanúgy volt mint eddig. Túlzás nélkül állíthatom, hogy engem csak a maszkviselésben érintett meg a járvány.

2021. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Vettem fel tesis kurzust egyetemen. Annyira nem nagy hiba, de más nem jutott eszembe.
2021. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szerveztem összejöveteleket, mert nem tudtam, hogy a többiek mennyire félnek a covidtól. Illetve beoltattam magam, és hordtam az utcán is a maszkot, mikor kellett. Ezeket eléggé megbántam.
2021. szept. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!