Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a COVID-os...

Mit gondoltok a COVID-os halottak kapcsán? Megdőlt az a teória a járvány kapcsán, hogy csak az idősek-krónikus betegek halnak meg?

Figyelt kérdés

Én kezdettől fogva úgy álltam és állok a COVID-hoz, hogy akik meghaltak benne azok már úgyis idősek voltak, tehát leélték az életüket és legyengültek, vagy olyan "nem idősek" haltak meg, akiknek volt egyébként is valami alapbetegségük. Pár hónap, vagy 1-2 év múlva úgyis meghaltak volna.

Ennél fogva nem vettem és veszem komolyan a dolgot, hiszen nettó COVID-os normál állapotú, erős halott véleményem szerint nincs csak alapból idősek meg krónikus betegek.

Van még aki hasonlóan gondolja a dolgot, vagy megdőlt ez a klisé a járvány alatt? Egyetértetek vagy cáfoljátok?



2021. aug. 11. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Ez konkrétan tény, ha hivatalos statisztikákat nézünk.
2021. aug. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Még annyit fontos tudni, hogy persze, haltak meg 20-on évesek, mint eddig is minden évben, csak most egyértelműen semmi más nem lehetett, csak a korona. Aztán pereg az ijesztgetés.


Meg ugye azt is tudjuk, hogy nincs boncolás. Amikor meg volt, akkor kiderült, hogy nem a korona volt a halál oka, de kellett a szám a médiába.


Szóval érted. Hivatalos statisztikákat és tudományos vizsgálatokat nézve csak azt veszélyezteti a covid-19 és annak variánsai, akiket egy átlagos nátha is megvisel.

2021. aug. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Csak kornyezetben tudok vagy egy tucat 40 evesrol aki belehalt de terjesszetek meg a hulyeseget.


Ha statisztikakat nezzuk szinten latszik h csak 20ban 7%al nott 19hez kepest a halalozas, van regisztralt 30ezer covid halott.


Persze mindent megfogtok magyarazni kulonfele konteokkal, hiszen okosabbak vagytok mint az egesszegugyi szakemberek, talaltok egy ket szinten konteos orvost es nem a masik 99% eus velemenye lesz majd az igaz hanem aze az 1%e ami azt mondja amit hallani akartok.


Az mas kerdes h a jarvanyt hogyan kell kezelni, milyen korlatozasokat kene hozni, de aki ilyeneket allit h csak idosek hallnak covidba bele az vmi nagyon hulye.

2021. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Eddig is haltak meg az emberek minden korosztályból, mindenféle betegségben. Csak most kis túlzással még azt is Covid áldozatnak hozzák ki, aki autóbalesetben hal meg. Főleg, hogy a Covid lehetséges tünetei között az összes létező éppen aktuálisan terjedő betegségre jellemző tünetet felsorolják, lassan már a hangos szellentés is tünet.
2021. aug. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Elég közelről vettem részt covidosok ellátásában és tény, hogy (előtte) egészséges huszonévesek is kerültek súlyos állapotba vagy akár haltak meg. Ettől függetlenül ez szerencsére még mindig ritkaság, nem emiatt veszélyes a vírus, hanem azért, mert arra már sokkal nagyobb az esély (főleg oltatlanok esetében, de ki tudja, mennyit érnek az oltások), hogy hetekre kórházba kerül miatta az ember és egyrészt sosem lesz már a régi a szövődmények miatt, másrészt a sok kórházban kezelt beteg leterheli az egészségügyet, más betegek/betegségek ellátására csak minimális kapacitás marad.
2021. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Nos, egészséges ember nincs, csak kevés vizsgálat. Kétévvel ezelőttig meg voltam győződve róla, hogy nekem az atomvillanás sem árthat, aztán a nyugdijba vonult házidokim helyett jött egy lelkes fiatalabb.

Na azóta tudom , hogy magas a vérnyomásom, a vércukrom és a koleszterinem...

2021. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező!

Már lehet látni a friss külföldi kórházi jelentésekből, hogy a hamarosan itthon is begyűrűző 4. hullámban a beoltatlanok és a fiatalok kerültek 99% -ban lélegeztetőgépre, meg a temetőkbe?

Amelyikőtök majd túléli, azoknál is visszamaradhat egész életre kiható egészségkárosodás ill. valamilyen szervi rokkantság.

De hajrá, mondjátok tovább a hülyeségeiteket.

2021. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

"Pár hónap, vagy 1-2 év múlva úgyis meghaltak volna."


Csak most ez a -vértlázító- mondatod éppenséggel pont tirátok fog vonatkozni.

Majd jusson az eszetekben amikor kapkodjátok a levegőt a lélegeztetőgépen, hogy lehet, hogy itt a vége a dalnak és nem lesz már holnap.

2021. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Én tudok idősekről is a közvetlen környezetemben és fiatalokról is. Olyan fiatalokról is, akiken átment a vírus és még csak nem is tüsszentettek, de olyanokról is, akik belehaltak.


Tudok olyanról is, aki egy korházi műhiba miatt halt meg, de a lapján már a covid szerepelt a halál okaként.


Az tény, hogy vírus van, csak az intézkedések és a reakciók nevetségesek és teljesen ésszerűtlenek.

2021. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14%
Csak jelezném a gyengébbek kedvéért, hogy a vírustól való megbetegedéseteket nem tudjátok megakadályozni a szokásos lepontozással.
2021. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!