Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy kirúgás egy kis munkahelye...

Egy kirúgás egy kis munkahelyen csak személyes okú lehet? Nyilván lehet papír magyarázatokat leírni, ami jól hangzik csak nem igaz, de valójában mindig csak személyes lehet?

Figyelt kérdés
2021. aug. 26. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bármi más oka is lehet. A cég mérete ebből a szempontból mindegy.
2021. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak, az is egy tipikus indok, hogy nem látja el megfelelően a munkáját vagy egyéb probléma van vele. Esetleg vele semmi gond nincs, csak leépítés van és már nincs szükség a munkájára.
2021. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"vagy egyéb probléma van vele"


Na itt van a kutya elásva. hogy ellátja a munkáját de "egyéb " gond van vele...


mint a walesi bárdok. nem süvegeltem meg a királyt, egy se mondta hogy éljen Eduárd. így pusztulnom kell.

Noha a munkámat elláttam, de hát nem nyaltam fényesre a fényesre nyalandó valagat.

Ennyi lenne?

2021. aug. 26. 14:40
 4/11 anonim ***** válasza:

Természetesen nem ilyenre gondoltam, csak nem akartam hosszú listát írni. Pl. 8-ra kéne fixen bejárnia, de sűrűn elkésik, ez mondjuk lehet egy indok. Vagy nem képes együttműködni a munkatársaival, viselkedésével hátráltatja a munkát, nem megfelelően bánik az ügyféllel és több panasz is érkezett rá...

A nem nyalsz be a főnöknek nem egy valid indok. Amíg maradéktalanul és megfelelő minőségben állátod a munkádat, másokat sem hátráltatsz és betartod a szabályokat, addig elvileg nem kéne kirúgniuk. Kivéve ha megszűntetik a pozíciót, de akkor az meg nem rajtad múlik.

2021. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*ellátod a munkát akart lenni
2021. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"A nem nyalsz be a főnöknek nem egy valid indok. Amíg maradéktalanul és megfelelő minőségben állátod a munkádat, másokat sem hátráltatsz és betartod a szabályokat, addig elvileg nem kéne kirúgniuk."


te vagy még hiszel a mesékben, vagy nem dolgoztál még kis cégnél....

2021. aug. 26. 14:50
 7/11 anonim ***** válasza:
tudtam, hogy megint te vagy az, amint megláttam a kérdést :)
2021. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még mindig ezen lovagolsz már hetek óta?

Elküldtek, lépj túl rajta és ne azzal foglalkozz, mi volt a felmondás oka.

Persze tudom, hogy nem fogod abbahagyni a hülye kérdések kiírását, mert mentális problémáid vannak, és nem vagy képes reálisan gondokodni.

2021. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Elküldtek, "


Engem nem küldtek el.... csak mostanában nem egy ember távoztatását látom.

2021. aug. 26. 14:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy nincs ilyen, én is tudom, hogy van. Csak azt, hogy elvileg nem kéne. De nyilván létezik, hogy mondjuk azért rúg ki, mert nem vagy neki szimpatikus, majd ráfogja arra, hogy nem volt elégedett a munkáddal.

Viszont mivel a kérdésed arra vonatkozott, hogy csak személyes okból rúghatnak-e ki kis cégnél, ezért cáfolásként írtam pár ellenpéldát. Ez nem azt jelenti, hogy szerintem igazságtalan kirúgás nem is létezik. Sajnos van, de azért nem csak ilyen.

2021. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!