Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nagy gond ha én nő létemre...

Az nagy gond ha én nő létemre csak a feminizmus egy részével értek egyet?

Figyelt kérdés

Amikkel egyetértek a feminizmusban:


-nők vezethetnek (járművet), nők szavazhatnak, dolgozhatnak

-szigorúbban veszik a nőket ért erőszakot, mint ami férfiakkal történik

-abortuszhoz való jog (szerintem teljes mértékben ALAP és nagyon felháborodtam mikor megtudtam hogy tavaly Csehországban vagy hol … nem biztos hogy eltaláltam az országot.. megtiltották,

-utálom azt amikor az árad a médiából hogy szülj, szülj, szülj. Majd a nők eldöntik mikor akarnak gyereket és egyébként sem való mindenkinek az anya szerep , az meg jobb ha nem is vállal inkább..!

-meg még sok minden mást is ami most nem igazán jut eszembe


Viszont amikkel nem értek egyet:


-szerintem nincs azzal semmi baj ha egy nő a férfiak jóindulata által kerül magasabb színvonalra az életben , pl jómagam is webcamozok és nem látok ebben semmi kivetnivalót, szerintem 18- ez is a szabad döntés joga mint sok minden más

- véleményem szerint nem létezik toxikus maszkulanitás. Egy férfi ne legyen sírós baba, meg snowflake.. legyen tartása és ne ömlengjen mert csak undorítóvá és nevetségessé válik. Igazán nagy baj esetén sírhat, egyéb esetben ne mások előtt mert komolyan mondom hogy behányok tőle ez minden csak nem férfias

- szerintem nem szerencsés ha a nő kezdeményez. Ritkán van annak szerencsés kimenetele ha a férfiban nem ébred fel a vadászösztön és úgy ragadnak rá

-szerintem a férfi dolga a nők és a gyengébbek védelmezése. Nekik erősnek és befolyásosnak kell lenni, és nagyon kinyílik a bicska a zsebemben ha egy pasi bunkózik valahol egy idegen nővel pl

-Igenis hiszek a női férfi energiákban, szerepekben

-nem támogatom az lmbtqt mert szerintem természetellenesek és roppant módon provokatívak. 10 évvel ezelőtt senki se utálta őket de most hogy màr a csapból is ez folyik, annál inkább….


Röviden ennyi.


25/n



2021. aug. 28. 11:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

"-meg még sok minden mást is ami most nem igazán jut eszembe


"

kérlek fogalmazd meg...

2021. aug. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Oké, csak közben körmöt vágok😂 de járnak a gondolataim, es ha eszembe jut valami mas azt le fogom meg irni.
2021. aug. 28. 11:17
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Ezek nem igazán elvek, amik neked vannak, szimplán tetszik neked, ami számodra előnyökkel jár.

Lmbtq: el vagy tévedve, utálták őket 10 éve is

2021. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Tehát a férfi legyen erős, védelmezzen téged... és fizessen miközben veri rád a farkát :D
2021. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
Tehát azokkal a dolgokkal egyetértesz, amik neked kedveznek és neked jók, és azokkal nem, amik a férfiaknak kedveznek. Ez igazán szimpatikus hozzáállás...
2021. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

felsoroltál pár dolgot amiből előnyöd származhat.

ez semmi.

a pi na mutogatás neten meg ugyanúgy prostitúció mint a sima pénzért dugás.

ezt nem lenézően írom, mert nagyon sok kellemes órát okoztak nekem prostituáltak, csak fura, hogy egy ebben a szektorban dolgozó szolgáltatónak ekkora nagy arca van mint neked.

2021. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Azért nem ugyanaz egy kellemes légkondis házban egyedü lenni és közvetíteni (pina mutatás ahogy te fogalmazol csak akkor van ha nagyon sokat fizetnek)- mint napi 10 különböző emberrel összefeküdni és elkapni valami nemibajt..
2021. aug. 28. 11:35
 8/23 anonim ***** válasza:
6%
Simán csak femináci vagy.
2021. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

7.

de igazából ez csak azt mutatja, hogy ebben is próbálod a dolog egyszerűbb végét megfogni.

mert a hagyományos kolléga nőid dolgoznak napi 4-5 órát és keresnek 80-100 ezret vele.

te meg pötyögtetsz a palival, rafináltkodsz, húzod vele az időt, hogy ketyegjen az óra amíg elértek a pi na mutatásig és ki tudja csapni.

de eleve szerintem ez elég ritkán jöhet össze, mert ha a pali ki akarja csapni, akkor nem fog ott minden nap órákat pötyögtetni érte.

2021. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

Önmagában azzal nincs baj, ha nem értesz mindennel egyet egy eszméből. Nem kell mindent elfogadni mindenből. Viszont akkor ne nevezd magad feministának, hiszen nem vagy az. A férfiakat használod, rajtuk élősködsz. Ami a férfi-női szerepeket illeti:azt tudod, hogy a női szerepekhez tartozik a házimunka, háztartás vezetése, gyerekek nevelése? A webcamon magamutogatás továbbra is a ribik resszortja. Az a helyzet, hogy nem vagy túl intelligens, így sok butaságot összehordtál itt, a lényeg, hogy te ilyen vagy, nem is értem miért merült fel a kérdés, hogy ez baj lenne. Kinek baj, miért baj?

Ez kicsit nőekéző trollgyanús kérdés, mert egy ilyen nőben ritkán merül fel, hogy baj-e hogy kihasználja a férfiakat. Van viszont itt egy incel, akinek az a mániája, hogy a nők azzal keresik magukat halálra, hogy webcamoznak meg onlyfans-on vannak és a feminizmusból csak az érdekli őket ami nekik előnyös. Ez az oké,csak körmöt vágok beszólás is pont ilyen. Szóval nem lepődnék meg, ha pasi lennél aki a nőket le akarja járatni. De persze az is lehet, hogy egy buta ribi vagy. Döntsd el, melyik.

2021. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!