Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez velem, miért...

Miért van ez velem, miért érzek félelmet a fekete hajú lányoktól? (Nem mindíg de előfordul)

Figyelt kérdés
Nagyon régóta ez van velem, légyszi segítsetek, és normális válaszok jöjjenek!

2021. aug. 28. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miben merül ki a félelmed? Rossz előérzeted van, nem szimpatikusak vagy mit érzel?
2021. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rossz előérzetem van olyankor.
2021. aug. 28. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a sok vámpíros, boszorkányos mesék, történetek miatt kialakult sztereotípiák miatt?
2021. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
100%
Lehet egy régi rossz élménnyel kapcsolod össze.
2021. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Összekötheted bármivel,vallás,babonák,fekete mint sötétség,boszorkányság,félelem az ismeretlentől,vagy horrorfilmekből maradt meg benned valami.De ezt igazából neked kell tudnod,nézz magadba,rá fogsz jönni,hogy honnan jön.
2021. aug. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanezt érzem a szőke nőkkel kapcsolatban.:D Fekete hajú nő vagyok, és emlékszem gyerekkoromban folyamatosan zavart és sértőnek éreztem, hogy szinte az összes gonosz női karakternek sötét haja volt a mesékben, a jóknak, királylányoknak stb. meg szőke. A hármas válaszát olvasva jutott ez eszembe.
2021. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem kellett volna ezt túltolnod. 😅

[link]

2021. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kiskorodban történt veled valami negatív eset ami fekete hajú lányhoz köthető, vagy szemtanúja voltál valaminek. Ez a tudatalattidban elraktározódott és ha meglátsz egy ilyen személyt automatikusan félni kezdesz.
2022. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert ők a legkeményebbek. Nem csoda hogy félsz tőlük.
jan. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!