Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockeres, metálos lányok ti...

Rockeres, metálos lányok ti kizárólag fekete cuccokat hordtok, vagy előfordulnak más színek is?

Figyelt kérdés
Illetve, amennyiben ingeket is hordtok esetleg, akkor miféléket?

2020. aug. 18. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanolyan ruhákat hordok, mint egy normális ember. Nem attól lesz valaki rocker, hogy úgy öltözik.
2020. aug. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem én, nem vagyunk egyformák, pont ezért kérdem, mert az két-három rocker lány, akiket én ismertem őket pl. csak feketében láttam mindig. Illetve az egyiküket nagy-nagy ritkán kockás ingben.
2020. aug. 18. 08:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a ruháim 90%-a fekete, de van pár színes darabom is, leginkább kék, piros, szürke, fehér, ja és mintás cuccokból is van pár darab. Kb kamaszokoromban érdekelt utoljára, hogy szubkultúra szerint öltözzek, de a fekete szeretete azóta is megmaradt, egyszerűen ezekből találom a legtöbb olyan ruhát, ami tetszik.
2020. aug. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle színt hordok. Ingem nekem is csak kockás van.
2020. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából az esetek 97 százalékában feketét hordok, ősztől tavaszig néha egy kis lilát is (nyáron nem, mert nagyon látszik rajta, hogy izzadok, mint egy versenyló). Többnyire blúzokat, ritkábban hosszúujjú pólókat viselek, zenekaros pólóim nincsenek, eleve nem is rajongok a mintás felsőkért.
2020. aug. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
80%

Elvétve hordok nem feketét, most pl. szürke-ezüst hajszálcsíkos, fekete csipkerészekkel díszített egyberuha van rajtam. De van 1-1 bordó, szürke és sötétkék pólóm is, egy kockás lila ruhám és 2 piros kockás szoknyám. A többi ruhám fekete, mert kiskorom óta az a kedvenc ruhaszínem. Nem a metál miatt, 5-6 évesen azt se tudtam hogy mi az de már vergődtem, hogy mindenből feketét akarok :D

Ingeket télen hordok rövid ujjú póló vagy top fölé, van egy rövid és egy hosszított fekete karcsúsított és egy fekete rövid ujjú fehér koponyákkal.

2020. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a ruháim 90%-a fekete, csak kettő sötétkék hosszú ujjú pólóm és három sötétkék farmerom van. Az ingekért nem rajongok, jórészt bandás pólókat hordok bőrdzsekivel, bőrmellénnyel vagy fekete zakóval, kapucnis pulóverrel.
2020. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%

Rengeteg színt hordok, imádom a hosszú, tózsaszín pulcsikat, a színes kockás ingeket. Bár való igaz, hogy azért mégiscsak több feketét hordok. Sok, nagyon sok ruhám van. Most egy tragédia miatt, pár hónapig biztosan csak feketét, esetleg szürkét, nagyon sötétkéket fogok hordani. :(

Vennem is kell pulóvereket, mert azokból több az élénk színű..

2020. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!