Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt hívjál túl kedves viselked...

Ezt hívjál túl kedves viselkedésnek vagy velem van gond?

Figyelt kérdés

Egy szerveren észrevettem hogy a lányok azok olyanokat írnak amit én túl nyálasnak tartok vagy kedvesnek. Én se vagyok goromba, egyszerűen nem szokásom olyanokat írni hogy " kawaii, baka, uwu, hugs stb."


Nekem kicsit fura és nem tudom megfogalmazni hogy ez miért van. Lehet az EQ-m alacsony, nem vagyok ennyire érzelmes, talán naiv (?). Olyan lelkizős fajták én meg nem, csak közeli személyekkel. Néha zavar de nem pukkadok meg vagy ilyesmi.



Btw én is lány vagyok, fiúként szerintem nem merült volna fel bennem.

Tinikről van szó egyébként.



2021. aug. 28. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, én ezeket meg se értem. XD

Lányokból van nyálasabb meg kevésbé nyálas, ez van.

2021. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled gond. És ha úgy nézzük, velük sincs. Ők ilyenek.
2021. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez lehet akár csak internetes szleng uwu


Nem kell semmi különöset beleképzelni

2021. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Ja, ez csak ilyen animés szleng. Nem érzelgősek, csak agyukra ment a sok anime. Nekem ez a stílus baromi idegesítő és tiniként is az volt. Egy időben mondjuk én is nyomattam hasonlót, de aztán észhez tértem.
2021. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nincs köze a kedvességhez xD

Ezeknek a szavaknak megvan a megfelelő hely a mondatban. Olyan mint egy írásjel kb. Illik a mondathoz. Nembaj ha nem érted xd.

Azért használják mert ők igen és szeretik.

2021. aug. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok és én sem használok soha ilyen kifejezéseket. A szívecskés és a "cuki" emojikat sem szeretem. Szerintem ez nem azt jelenti, hogy mi kevésbé vagyunk kedvesek, csak mi másként fejezzük ki magunkat.
2021. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!