Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik látszana jobban?

Melyik látszana jobban?

Figyelt kérdés
Ha egy koreai férfi és egy orosz nőnek gyereke születik akkor melyik fog rajta jobban latszodni a koreai vonások vagy az orosz?

2021. aug. 29. 03:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez esetfüggő+ Oroszország nagy, így orosz és orosz közt is hatalmas kinézet éli különbségwk lehetnek.

Ha a klasszikus "sudár, szőke hajú, kék szemű" orosz nőre gondolsz, akkor nagyobb eséllyel fog a Koreai apára hasonlítani, mert az Ázsiai sötét haj, sötét szem kombináció domináns, míg a szőke-kék szem recesszív módon öröklődnek.

Kicsit más példa, de mi 3-an vagyunk testvérek azonos apától, 2 féle anyával. Egyik tesóm apjától, anyjától is fekete hajat örökölt, sötétbarna szeme apai nagyanyjától/saját anyjától van. Az én hajszínem barna, de anya szürke szeme helyett apa szemszínét örököltem, ami barnás-zöldes színű. Másik testvérem meg szintén fekete haj-fekete szem mix.

2021. aug. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez sokmindentől függ. Szerintem az európaiaknak feltűnne benne a koreai vonások.
2021. aug. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább a koreai.
2021. aug. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Neki az apja koreai, az anyja pedig orosz (vagy fordítva):


[link]

2021. aug. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen pont erre voltam kíváncsi, hogy előfordulhat e, hogy szőke a haja barna szemmel esetleg vagy kék szemmel, vagy fekete a haja és úgy világos szem
2021. aug. 29. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Viktor Tsoynak is inkább koreai kinézete volt.
2021. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!