Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell a kocsival pózolni...

Miért kell a kocsival pózolni esküvői képen?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom kB minden 3dik poszt nálam esküvői, már ettől agyfaszt kapok, de azért valahogy elviselem.


Na de sok olyan volt aki a régi szar BMW,Audi is ott van a képen köztük, ez szerintem nevetséges mi értelme van? 28f


2021. aug. 29. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Mert prolik szegények és ilyen a kultúrájuk
2021. aug. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Mert rajok. Nagyon rajok.
2021. aug. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Kicsit béna kicsit megértem.

Bár a szüleim nem pózoltak az autójukkal az esküvőn viszont családi nyaralások alkalmával készült pár kép ahol körbeáltuk a kis Civic 4g-nket.

És így utólag nem is volt rossz ötlet. Egy darab történelem.

2021. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
92%

Nekem a legjobb barátnőm díszítette fel az autónkat, akinek ez a munkája, azaz tényleg szép volt. Mi spec ezért csináltunk fotót kocsival, ami a miénk.

Az számomra is gáz, hogy a pár bérel egy xaros bömböst 1 napra, és ez most valami, közbe fel sincs díszítve, de kinek mi.

Mondjuk, akinek 28 évesen ennél jobb dolga nincs, mint hogy ezen rágódjon, az is szomorú.

2021. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Nálam is minden 3. poszt esküvő/lánykérés/baba témakör. Lassan kerülni fogom a közösségi felületeket, mert ezek a posztok 80%-ban a versengésről és a "nekem is van, bibibiii" szemléletről szólnak.


A kocsis képek a "lazaság" és a puccos díszítés mutogatásának jegyében születnek. Szerencsére a nászéjszakáról nem kell fotókat nézegetni 😊😊😊

2021. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Szerencsére a nászéjszakáról nem kell fotókat nézegetni"


Majd 1x eljön az az idő is. 😁

2021. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így van, ezzel a "nézd milyen fsza autóm van" dologgal csak kifelé üzennek, ez egyfajta alátámasztása a rájuk váró gazdag és boldog életnek. Na meg persze ilyen világban élünk, ahol számít ki milyen pozícióban van. Egy jó autó pedig státuszszimbólum.
2021. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!