Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek hogy telt a hétvégéje? ...

Kinek hogy telt a hétvégéje? Mik a terveid a következő hétvégére?

Figyelt kérdés

Ki mit csinált?

Ki hány éves és milyen nemű?


Nyugodtan meséljetek el mindent,senki sem kíméljen.



2021. aug. 30. 10:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Hétvégén túráztam, jövő héten eskuvore megyek.

26n

2021. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ez egy anoním oldal,elmondom. PMS is és a menstruációm nagyon megvisel, így takaréklangon voltam már napok óta, de a hétvégém konkretan kuka. Minden feladatot elláttam (pl friss víz es kaja az állataimnak), de közben nagyon cudarul voltam. Óriási nagy dolog, hogy meg tudtam enni tegnap az ebédet, nem hánytam, hasam sem fáj már egy ideje "annyira", de ettől még iszonyatosan rosszul vagyok testileg.


Jövő hétvégét szeretném a szabadban tölteni, kirándulni, felhőtlenül jól érezni magam.

2021. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szombaton főzés, takarítás, pihenés volt. Vasárnap 8 és fél km futás, vásárlás és pihenés.


A héten szombaton munka, vasárnap főzés.


31N

2021. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Pihentem megföztem

Jövö hétvégén meló hatig aztán vasárnap pihi

2021. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Teniszeztem, dolgoztam, jókat ettem. Jövő héten igyekszem majd találkozni egy-két barátommal. :)
2021. aug. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég laposra sikeredett a hétvégém. Jógáztam kicsit, pakoltam, pihentem, főztem, és elkapott egy elég erős felhőszakadás még szombaton :D Más viszont nem igazán történt.

Jövő hétvégén pedig keresztelőre megyünk :) Már nagyon várom, rég volt utoljára ennyire együtt a család.

21/L

2021. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Most a hétvégén csak pihengettem. Pénteken költözök fel kollégiumba, szóval a következő hétvégén valószínűleg nagyon be fogok rúgni.
2021. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb. minden hétvégém unalmas.


Szombaton a lakásfelújítással haladtunk, egész nap kapartuk le a falról a kismillió festékréteget, meg a vakolatot pár helyen, hogy jó felületre tudjunk majd glettelni.


Vasárnap bringóhintózni szerettem volna menni egy ismerősömmel, de ő szombat estére beteg lett, úgyhogy (megint) egyedül maradtam. Végülis bevásárló körútra mentem édesanyámékkal. Vettünk pár számítógépes perifériát, ruhát, kaját.


21F

2021. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha TE is elmeséled. Fifti-Fufti, tudod. 😊
2021. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mozgalmasan, köszönöm.
2021. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!