Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felfogok robbanni az idegtől,...

Felfogok robbanni az idegtől, mivel nyugtassam le magam?

Figyelt kérdés

Agyvérzés szélén állok. Tömérdek kérdést írtam már ki a dologról, úgyhogy lehet páran rám ismertek, igen én vagyok az, igen még mindig nem oldódott meg a probléma.

Szóval panel első emeletén lakom, alattam egy nagyüzemi hentesbolt. A dolgozók elmebetegek. Úgy csapdossák a rekeszeket a földhöz, hogy a beton reped bele. A lényeg, hogy ma eléggé alul van a tűréshatárom és már nem bírom. Hajnali 5 óta folyamatosan b@sszák a földhöz a rekeszeket és már nem bírom. Kiszóltam a kamionosnak, hogy ne csapkodja már, erre csak mégjobban nekizendültek és többen, direkt az ablakom alatt a kamionba vágják tiszta erőből az üres rekeszeket, a teliket pedig a betonra csapják tiszta erőből. Utána beviszik az üzletbe és megintcsak levágják az üzletbe. Nem egy-kettő rekeszről beszélek, hanem több százról. 1 perc alatt kb 20-30 puffanást generálnak. Az óránként több száz puffanás. És már pattognak az idegeim. Délután 4-ig kéne kibírnom. Rendőröket nem hívhatok, nem jönnek ki. Felrobbanok az idegtől. Segítsetek, mit csináljak.



2021. aug. 30. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig Dunaújváros?

Szerintem tedd fel a lakást hirdetni, és intézd munkaszüneti napra a vevők érkeztetését.

Én egy kocsma melletti házat adtam el így.

Amúgy ha látják rajtad hogy idegeskedsz, még jobban fogják csinálni a zajt.

Mondjuk azt nem értem, a hatóság, jegyző miért nem csinál semmit?

Ez nagyon nem állapot.

2021. aug. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a magánlakásodban megillet téged a nyugodt légkör és a lakás zavartalansága, polgári peres úton, birtokvédelem alatt tudnád elintézni.

Rendőr azért nem megy ki, mert ezzel ő sem tud mit kezdeni. Nem az ő hatásköre.

2021. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
hmm. mégis jelenteném valahogy. mondjuk közös képviselőnek, vagy önkormányzatnak. hangfelvételek videó felvételek (kamionos csapkodásról) stb stb. új vagyok a sztoriban, nem tudom ajánlották-e már. De tuti minden lehetséges esetet kiaknáznék, és jelentgetném fel százszor.
2021. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Még mindig Újváros. Nem én vagyok a lakás tulaja, hanem édesanyám, aki nem megy innen sehova. Nélküle viszont nem tudok jelenleg én sem menni, rábeszélni a menésre meg nem lehet sajnos...

Megjárta a városi és a megyei bíróságot is, mindkétszer nekik ítéltek, mert elvileg lefizették hússal a bírókat és már mindenki is csókosuk lett. Több cikk is megjelent a médiáról, hogy ez egy megoldhatatlan probléma.

2021. aug. 30. 12:11
 5/14 A kérdező kommentje:

Ja és bementünk a városvezetéshez, mondták hogy nem vendéglátóhely, mint kocsma például, ezért nem tudnak mit kezdeni velük, jogilag elvágva vagyunk mindentől.

Vannak videók, mutogattam többfelé, jogi személyek, hivatali személyek, mindenki azt mondta, hogy fityisz.

2021. aug. 30. 12:14
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mégis mit tudunk segíteni innen a monitor mögül?


A költözés nem opció, a maradás sem jó.

Komolyan, nagyon szívesen segítenék ha tudnék de mégis így mit, hogy?

2021. aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ebből nem fogtok 200 oldalas anyázást csinálni, mint az előzőnél?

Mert azt betalálta a rekeszb*szó baromarc, és 100 oldalon keresztül verte a nyálát, hogy szándékosan csinálja, ha ezt a kérdést is megtalálja, akkor ugyanaz fog kezdődni megint.

2021. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem akarok 200 oldalas anyázást. Remélem nem találják meg a kérdést rekeszb@szóék. Imádnak veszekedni, tudom.

Pont most mentem le, de csak a szlovák kamionosok voltak, akiknek hiába ugattam, nem értettek egy szót sem és volt 1 roma srác, aki azt mondja, hogy nem lehet ezzel mit kezdeni, 30 éve megy tudomása szerint a huzavona, nekünk kell költözni mert a cég nem megy sehova, nekik jó itt a lakóövezetben.

2021. aug. 30. 12:24
 9/14 A kérdező kommentje:
Szóval törölték a hozzászólásom, de leírom akkor az oldal szabályzatának megfelelően. Olyan trükköt keresek, ami LEGÁLIS nyugtató, LEGÁLIS pár ezer forintos hangszigetelés, LEGÁLIS kiskapuk.
2021. aug. 30. 12:33
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg próbáld meg a főnökségnek elküldeni a felvételeket. Egyrészt azért érdekelniük kéne, hogy hogy viselkednek az alkalmazottaik, másrészt azért ne csapkodják már az árut se a földhöz (oké, nem lesz baja, de ha mással nem lehet rájuk hatni...)
2021. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!