Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyit költötök a barátnőtökre?

Mennyit költötök a barátnőtökre?

Figyelt kérdés
Fiúk, ti mennyi pénzt költötök heti szinten, ha a barátnőtökkel vagytok? Gondolok itt a programokra( mozi, színház, kirándulás,belépők, stb), kaja, pia, meg minden. Ki mennyit költ el összesen heti vagy havi szinten?
2021. aug. 31. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Befolyásoló tényező lesz számodra?
2021. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nőként sem értem a kérdést. Van aki az alapján választ pasit hogy az mennyit hajlandó rá költeni?

Soha egyetlen páromnak sem hagytam hogy bármit is költsön rám, úgy fair ha mindenki egyenlő arányban ad bele mindenbe, nemtől függetlenül.

Ma már a nőknek is van joga dolgozni, van pénzünk, nem a pasik dolga eltartani minket.

2021. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sose engedem, hogy a mérleg elbillenjen, ha a barátom fizeti a moziban mondjuk a jegyet, én veszem a kukoricát, kaját is mindig felváltva veszünk, ahogy minden mást is
2021. aug. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Mostanában sokat fogyaszt, a gatyám is rámegy. 😭

Habár az is igaz, hogy ő nem ember, hanem autó.

2021. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem semmit nem költött rám kb. maximum havonta 1 tábla csoki, vagy 2 gombóc fagyi havonta 1x.
2021. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, nem szoktam számolni.
2021. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem barátnő, hanrm feleség,

Kap havi szinten 250.000res keretet, amit csak nagyon indokolt esetben léphet túl. Illetve ha ennel drágább valamit akar, akkor vagy ebből gyűjt, vagy elmegy és megdolgozik érte... hozzáteszem az elmúlt 15évben ilyen még nem volt :D

2021. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!