Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalok! Lehet jó arc egy...

Fiatalok! Lehet jó arc egy boomer?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről?

2021. aug. 31. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Hát...
2021. aug. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy kit tartok szimpatikusnak, nem a korától függ. Az egyik ember, akivel a legjobban meg tudom értetni magamat (direkt nem a velem egykorú barátaimat mondom) jelenleg 68 éves. Minden korosztályból vannak barátaim, szóval igen, egy "boomer" is lehet jó arc.

22/L

2021. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, csak ne próbáljon fiataloskodni, mert nem tudja, hogy milyen egy fiatal és csak ilyen izzadságszagú szenvedésbe fullad az egész. Adja önmagát, aztán az mindenkinek kellemesebb.
2021. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha csak a korát tekintve "boomer", akkor lehet, de ha azt a fajta mentalitást képviseli, akkor szerintem kevésbé.
2021. aug. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Tudom, hogy eredetileg a korosztályra használták, de sajnos én csak arra szoktam, akinek a felfogása maradi és irritálóan lenéző, észszerűtlen. Gyakorlatilag a gőgös öregekre, akik olyan dolgokban okoskodnak, amikről fogalmuk sincs vagy legalábbis nem ártana másokra is hallgatniuk. Ugyanolyan szitokszó nálam, mint a Gen-z (akit meg azokra használok, akik nulla élettapasztalattal tolják ezeket a szélsőséges, egocentrikus, empátiátlan és könnyelmű dumákat a felnőttekről, a gyereknevelésről, a munkáról, az egyetemről meg mindenről, amiből nem vagy csak alig vették ki a részük).


Szóval ez alapján nem.

Egyébként meg igen, a családban legfiatalabbként is megszoktam, hogy az idősebbekkel értek jobban szót és beszélgetek többet, mélyebben.

2021. szept. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a korára nézzük, igen. Ha ilyen tipikus boomer hozzáállású, fiatalgyűlölő, begyöpösödött, akkor nem igazán, kiv. ha mellette nagyon vicces. De az sem olyan értelemben, hogy szimpatikus a hozzáállása, hanem hogy szórakoztató.
2021. szept. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!