Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak ilyen emberek?

Vannak ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Ismerek valakit, akiről azt mondta valaki, aki jobban ismeri, hogy nagyon szerény és hisztis is.

Lehet valaki egyszerre szerény és hisztis?

Bár el tudom képzelni, de közben mégis ellentmondásos.

A hisztis ember azt hiszi, hogy mindenkinek mindenben hozzá kell igazodni meg nem tűri a jogos kritikákat sem, apróságokon is megsértődik.

Aki szerény, az meg nem sértődik mindenen, nem tartja túl nagyra magát, így a kritikák miatt nem duzzog. Nem így van?


Valóban lehet egy ember szerény és hisztis egyszerre vagy inkább arról lehet szó, hogy szerénynek mutatja magát, hogy szimpátiát váltson ki, míg valójában azt hiszi körülötte forog a világ?



2021. szept. 1. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyet. Bírja a kritikát, nem sértődik meg mindenen, de ha valami nem úgy van ahogy elképzelte (akár csak olyan egyszerű dolog, hogy ritkán jár egy vonat), képes kiakadni és másokon, elsősorban rajtam leverni.
2021. szept. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerény, mert nincs igénye.

Hisztis, mert abban a szerény, kevés igényének a felmerülése kapcsán is, ha az nem teljesül azonnal, vagy belátható időn belül, akkor hisztizni kezd. Tehát lehetséges.

2021. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!