Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokszor szoktatok hazudni?

Sokszor szoktatok hazudni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos elég sokszor
2021. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább burkoltan válaszolni amikor olyan eldöntendő kérdést tesznek fel amire igen/nem-es válasz félrevezető lenne
2021. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megkérdezik miújság, mindig azt mondom, hogy semmi különös, mikor ez nem igaz.
2021. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a munkám miatt muszáj
2021. szept. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Munkába rendszeresen, ha az érdekeim úgy kívánják. Plusz ismerősöknek is lazán mondom, hogy nincs semmi különös és jól vagyok, amikor ez sosem igaz.


Családban, barátoknak és a férjemnek nem szoktam hazudni, mindenki másnak simán.

2021. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkában úgy mint Vitt Péter a Miniszter félrelép c. filmben... nagyon jól csinálom, megy is a vállalkozás :)
2021. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Munkám során van, amikor szükségét érzem - nem nagy hazugságok, hanem kis mismásolások, de mégsem mondhatom meg az ügyfélnek kerek-perec, hogy "XY a marketing részlegről b...ott el vmit istenesen, azért nem kaptad még meg a beígért dokumentumot".

Magánéletben ritkán - olyan rokonoknak szoktam, akik belém kötnének, ha őszintén válaszolok a kérdéseikre, amire se időm, se energiám; "nincs közöd hozzá" választ nem fogadják el. Pl. szeretnek a pénztárcámban turkálni...

2021. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Másnak előfordul. Nem sokszor, de néha, és mindig általában azert, hogy elfogadjanak, vagy ne csesszenek le (szülői hibaskereséses mitázat elkerülése)

Magamnak meg úgyse tudok...(persze az is lehet, hogy csak nem veszem észre...🙄)

2021. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem soha nem hazudok.
2021. szept. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na jo az előbb egy kicsit hazudtam.
2021. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!