Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet ilyen könnyen...

Hogy lehet ilyen könnyen kezelni, hogy majdnem meghalt?

Figyelt kérdés

21 éves srácról van szó, egészséges meg minden, de elkapta a Covid-ot, és úgy letette őt hogy majdnem 1 hónapig kórházban volt, abból kb 2 hetet nagyon nagyon rossz állapotban, azt hitték már túl sem éli.


Aztán gyorsan javulni kezdett az állapota, 3 hete engedték ki a kórházból, 2 hete már melóba jár, és nagyjából mióta itthon van hétvégente buliból buliba jár mint azelőtt...


Azt mondja nagyjából semmi változást nem vett észre magán, annyi hogy ha van ideje meg nincs dolga képes most 12-13 órát aludni egyhuzamban, meg covid óta rá sem tud nézni a cigire, 2-szer próbált azóta cigizni, mindkétszer hányásig köhögte magát tőle.



2021. szept. 2. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem kétszer hoztak vissza a klinikai halálból egy baleset után, de semmiféle traumát nem tapasztaltam magamon ezzel kapcsolatban, pedig már jópár éve. Ahogy kijöttem a kórházból ugyanúgy éltem az életem és azóta is ezt teszem. Én az egészből alig észleltem bármit, azokat a szeretteimet akik végignézték sokkal jobban megviselte a dolog.
2021. szept. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Miért, mit kéne csinálnia, egész hátralevő életében sterilizált izolációban élnie vagy mi? Az meg nagyon is pozitív, ha elegendőt alszik és letette a cigit.
2021. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem azért maradt életben, hogy ezentúl úgy éljen, mint egy zombi😉 Örül neki, hogy él, és élvezi is az életet. Ha otthon szomorkodna a sarokban, annyi erővel meg is halhatott volna.
2021. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Oszt most mit csináljon ha jól van?
2021. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%
Nem lehet ezen rugóznia egész életében utána. Az élet megy tovább. Rajtam is csodálkoznak hogy egy ronda baleset után amint megtehettem, újra felültem a biciklire és azóta is ugyanúgy biciklizek, de hát mit csináljak, sírjak ahányszor meglátok egy autót? (elütöttek, az autós volt szabálytalan)
2021. szept. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én autóbalesetben haltam meg majdnem, amikor oldalról belémvágódott egy részeg barom. Ahogy jobban lettem, ugyanúgy éltem mint azelőtt. Ugyanúgy vezetek, járok emberek közé és dolgozom. Hogy kellene viselkednem?
2021. szept. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Alkati kérdés. Ő ilyen. Megjegyzem, neki a jobb, én minden sz.ron kattogós vagyok, és egy rémálom. Szeretnék olyan lenni, mint ő.
2021. szept. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, mivel lenne jobb, ha mindennap beülne kicsit a sarokba sírni? Most "illene" összezuhannia egy időre? Az csak azt jelentené, hogy nem elég hogy majdnem meghalt, még egy újabb súlyos problémája is lett: depresszió és/vagy ptsd. Nem, nem az a helyes és kívánatos, ha valaki nem tudja túltenni magát rajta. Örülni kell annak, ha ő örül, hogy túlélte.

Vagy amiatt aggaszt, hogy újrafertőződhet? Kicsi rá az esély.

2021. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jol teszi. :) Boldog életet kívánok neki.
2021. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!