Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi javítana a...

Szerintetek mi javítana a helyzetemen? Nagyon érzékeny vagyok, könnyen megbántódom, ha beszólogatnak, kritizálnak. Ha erősebb vagyok lelkileg, akkor el tudom engedni a fülem mellett, vagy helyén tudom kezelni.

Figyelt kérdés
Legjobban az zavar, amikor legjobb barátnőm társaságban beszólogat, vagy kritizál. És ilyenkor azt érzem, hogy nem szeret, mert jól ismer, és nagyon sokszor elmondtam neki, hogy ez engem zavar. Mégis csinálja, CSak a saját szórakozására. Tudom, hogy van ilyen barátnők között, de ez másfajta. Másik barátnőm is észrevette, ezt a viselkedését. Nem tudom mit tehetnék, hogy megváltozzon, talán figyelmen kívűl kéne hagynom, de nem megy, nagyon rosszul érzem magam olyankor. Mit tanácsoltok?

2019. jan. 13. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha más is észrevette akkor gondolom nem te gondolod túl, ez esetben állj a sarkadra és küld el melegebb ékhajlatra ha legközelebb bepróbálkozik. De legkésőbb utána ha ketten vagytok és jönne. Van amit nem lehet megoldani higgadtan, amíg nem látja rajtad hogy feldühített addig semmibe fog venni. De ha utána is akkor egyetlen lehetőséged hogy te is semmibe veszed őt.
2019. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Kerülni szoktam olyankor, távolságtartó vagyok. És észre is veszi, de letudja annyival, hogy “VALAMIN” besértődtem. Eszébe sem jut, hogy tényleg hibás, és túl sokat enged meg magának..

2019. jan. 13. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!